Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire gáz a...

NagyGyörgy17 kérdése:

Szerintetek mennyire gáz a türkiz-metál szín pasi kocsin?

Figyelt kérdés

Opel Astra cabrio-t szeretnék venni és ennek(link lent) a paraméterei egész jók. csak hát a színe??? F/17


link:

[link]


2012. febr. 8. 16:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
szerintem tök jo.pasinak is.ma már rozsaszin inget hord a fél pasivilág,te meg a kéken akadsz ki?:)
2012. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

másik kocsi de ez is olyan színű:

[link]

2012. febr. 8. 16:57
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a választ:D

hát igen vannak ilyenek, én nem vagyok az a rózsaszín inges fajta:)

am találtam egy másik jót sötétkékben. kettő közül szerintetek?

[link]

2012. febr. 8. 17:04
 4/17 anonim ***** válasza:
Szvsz a színe a legjobb tulajdonsága mindkét linkelt autónak. Bocs, nem csesztetni akarlak, de engem nem vinne ra a lelek egy opel cabriora. Ha meg mar megis, akkor teljesen jo mindket szin, sot, a turkiz jobb egy fokkal.
2012. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz, szép színe van szerintem.

[link] ez fekete,


[link] de szerintem ez a legjobb.

2012. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

csá! itt vannak a linkek:

[link]

[link]


am mértnem vinne rá a lélek? :D

2012. febr. 8. 17:12
 7/17 A kérdező kommentje:

17:11!

az ezüst színűvel én is szemeztem már csak az 2000ccm-es sajnos:( és ilyen benzinárak mellett az egy kicsit húzós lenne sztem.

2012. febr. 8. 17:14
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne szín alapján dönts! A műszaki tartalom legyen rendben, az az elsődleges! Aztán ha nincs nagy árkülönbség a két autó között akkor gondolkozhatsz a színen is, de addig teljesen felesleges.
2012. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: azért, mert az opelnál kevés lélektelenebb autót ismerek. Lehet, hogy műszakilag rendben van, megbízható, meg mittomén, de egyszerűen lélektelen, tehát egy családi kombinak, vagy melós autónak okés, sőt, az Insignia egy jó kis limó, de ha cabriót akarnék venni, csakis olasz, brit, vagy japán autóban gondolkodnék, ez az ő műfajuk, nem a németeké...de te tudod, ha neked bejön a gondolat, hát hajrá.
2012. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. febr. 8. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!