Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy aprilia sr 50-est 2010-es...

Tálos Csegő kérdése:

Egy aprilia sr 50-est 2010-es gyártmányút le lehet-e vizsgáztatni rendszámosra?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg le lehet,csak semmi ertelme mert utana hiaba maradt 50kobcentis a motorod mar 125-osnek szamit.......tehat mas jogsi kell ra,es ettol fuggetlenul hogy nagyobb szamit sem szallithatsz rajta 2 szemelyt,es utana minden 2 evben muszaki stb stb ammi egy rendszammal jar......
2012. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"A" korlátozott jogsim van úgy már megéri?
2012. febr. 13. 18:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként természetesen nagyon köszönöm kedves imeretlen a válaszodat, s ha még tudsz segíteni a részletek is érdekelnének hogy hol kell vizsgáztatni pl.:KPM?
2012. febr. 13. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazi kérdés itt, hogy minek?
2012. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy rövid utakat tehessek meg a feleségemmel kertvárosból győrbe, vagy győrön belül 2 személyel mehessek, a motor végsebessége 80-90 km/h és elég erős is hozzá.
2012. febr. 15. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit feljebb írtak az hülyeség. Az SR 50 2 személyes robogó. Ha levizsgáztatod két személyre és van hozzá jogsid (min A1) és nem kezdő jogsi akkor szállíthatsz vele személyt. De itt megjegyezném hogy nem érdemes mert mint írták a fenntartása drágább lesz a rendőrök könnyebben büntetnek(pl trafi) és gyenge hozzá a motor hidd el. Nekem is SR 50 em van erős meg gyors robogó de csakis akkor ha EGYEDÜL ÜLSZ rajta. Szállítottam már én is utast és gyenge ahhoz.
2012. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!