Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől esik le egy új akkumulát...

Mitől esik le egy új akkumulátor feszültsége az autóban, ha nem húzza le semmi fogyasztó?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 13:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy sokat áll az autó és a nagy hideg leszívja?
2012. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként szoktál vele menni?
2012. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A teljesen feltöltött aksi kapocsfeszültsége 14V(+- pár tized)a generátorod szerintem túl sokat tölt de ezt 1 jó aksival kellene megnézni, az enyém 13,8-14,2 között tölt.

Én visszavinném az aksit mert nagy valószínűséggel cellazárlatos.Vidd be melegre némi járatás után, vagy rakd fel töltőre és pár óra múlva mérj rá mennyit eset a feszültség.

Villszer.

2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az autó kint áll egész nap, ha feltölti a generátor 12.5-re akkor is lemegy pár óra alatt (4-5) 11.8- ra. Minden nap használom az autót igaz gyakran csak városba, rövid távon (15-20 perc autózás) de szerintem akkor sem szabadna annyira lemerülnie, hogy ne tudja elindítani az autót.
2012. febr. 14. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!