Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Simson...

Mi a véleményetek a Simson S51-esekről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? :P
2009. jún. 4. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
igazi simson kajak jót lehet vele baromkodni de ha nem hajtod szét akkor meg elég sokáig lehet vele járkálni :)
2009. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most leszek egyben PRO és KONTRA:

Pro (mellette): én személy szerint többre tartom egy robogónál, (ez relatív) , kissé újszerűbb a belső kialakítása, mint a régebbi tipusoknak (váltó, szimeringek, kuplungkosár), lehet 4 (sőt akár 5) sebességes is (régebbi tipusoknál kizárt), más a gyujtása (gondolok pl. a tirisztorosra)

Kontra (ellene): a csapágyazás..., ugyanis régebbi tipusoknál, (s50) csapágyakat a váltóolaj keni (ez azért jobban hangzik) mint s51-nél ahol a csapágyakat a benzinben lévő olaj keni (ami kevéskének tűnik)

Komám ha simson s50-t veszel, a csapágyad besülni az életedbe nem fog... (ha azért olaj van a mociba)

Jópár haweromnak sült má be a csapágya s51-nél.

(nekem simson s50 nem van 70-75 töt visz, hawernak s51 e van és 60 at) (és egyik motor sincs 60-70 esre felfúrva)

2009. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, köszi a válaszokat! :) nekem S51-esem van. a kipuban nincs smmi folytás, nem tudod hogy lehetne mélyebbé tenni a hangját? :S:D
2009. jún. 4. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha leszereled a dobot sokkal durváb hangja lesz!!!!
2009. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akarom ilyen durván, most herélt pufó van az elég hangos, csak egy kicsit mélyebbet szeretnék, most pattogós és durrog :D
2009. jún. 5. 14:16
 6/7 anonim válasza:

ez simson nem pedig vmi cross:P

nem igazán lehet én is próbáltam...

de ez is motorfüggő is lehet...

próbáld meg 70es hengerrel

ha azzal se aak passz

rem segítettem

2009. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

egy 50-es hengert 70 ccm-ig nem lehet felfúrni mert a persely nincs olyan vastag hogy lehetséges legyen de amúgy a kérdésedre válaszolva: az s50esnek jobb a váltója mert nincs közöttük lyuk az 51 esnél lyukat is lehet váltani (nem arra gondoltam hogy mindig csak azt váltasz de néha-néha véletlen be tudsz váltani 2 sebesség közé).

Nekem s51 van és szerintem ha rendbe van rakva és nem huzatod( nem égeted a gumit és nem kerekezel vele, és nem medmex-elsz vele meg ilyenek) akkor nagyon jó motor. Persze nem lehet hasonlítani cross-hoz de viszont terepen is elmegy. és sokkal jobb mint 1 robogó a robogó nem megy el neked terepen, leér az alja a robogók a sima utakra vannak tervezve de nem szeretem őket. Az én s51-em meg 70-75 -öt. De van egy 50esem is amit fel kell hogy fúrassak mert eléggé gyenge.

2011. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!