Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme egy kb.15 perces...

Van értelme egy kb.15 perces szünetet tartani az autó szempontjából egy 200 kilóméteres táv megtételének a közepén, vagy egyben is megtehetem?

Figyelt kérdés
Lehet evidens a válasz, csak gondoltam a biztonság kedvéért megkérdezem.
2012. febr. 22. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
értelme mindig van ha ugy érzed,pihenned kell amugy nem nagy távolság
2012. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az autó szempontjából nincs jelentősége,magad miatt állj meg, ha monoton, fárasztó.
2012. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magad miatt állj meg ha meg akarsz, az autó miatt ne...1200 km-es úton is magunk miatt áltunk meg, ugye kisdolgok miatt, meg néha-néha egyet szusszanni, az autónak nem számít, max kicsit hül.
2012. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy jól karbantartott autónak 2 ezer km sem kottyan meg, nemhogy 2 száz. Neked is bírnod kéne, hisz ez egy nem túl hosszú út, gondolj bele, 200 km kb. Budapestről Sárvár. Én pl. ilyen rövid távoknál csak akkor állok meg, ha pl. pisilnem kell.
2012. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz úton mész, akkor igen, de akkor nem elég a 15 perc.
2012. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi, hogyha megérkezel, fél, vagy 1 percig hagyd alapjáraton és az már elég neki. de ez nem távolság
2012. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó jót írt végülis, de csak a turbós autóknál kell hogy a turbó visszahüljön, turbó nélkülinél felesleges szerintem
2012. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!