Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a kedvenc motorotok és...

Mi a kedvenc motorotok és milyen van?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok! Nekem Simson S51 felfúrva, fojtás és hangtompító nélküli pufóval és 2 nagy felömlővel, kb 4,5 LE :D 14/F
2009. jún. 6. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Simson S51 motorom van, a kedvencem meg a yamaha DT 125

A te simsonod hány 60ccm? ha nem akkor mekkora a furat?

2009. jún. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hány nélkül, bocs:D
2009. jún. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem aprilia rx 50-em van és a kevecem a ktm exc 450
2009. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:D fogalmam sincs, az előző tulaj fúratta meg.
2009. jún. 7. 10:31
 5/14 A kérdező kommentje:

nekem a kedvencem a Honda CB 750 (régi) [link]


és szeretem a régi magyar motorokat :D

2009. jún. 7. 10:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Italjet torpedo 50 cc 4T

A kedvence a honda x125 es a yamaha dt 125 1et szeretnek is.:)

2009. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A régi magyar motorokat én is szerettem... Ez egészen addig tartott, amíg nem volt szerencsém hozzájuk. Szépek, nagyok... De csak nézegetni szabad őket, mert fénysebességgel hullanak szét, mennek tönkre és feneketlen pénztemetőnek bizonyulnak. Úgyhogy ha szeretnél is, azt ajánlom, vegyél egy használhatót, aztán mellé, dísznek valami Pannóniát.

Egyébként most épp nincs motorom (nem is vágyom rá a sok rossz tapasztalat után), de volt már Berva, Panni, 125-ös Csepel és oldalkocsis Pannónia T5. Egyik sem vált be igazán...

2009. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én a Pannóniát imádom :) Sajnos még nem vot szerencsém menni vele :( De ha tényleg ilyen szarok, elgondolkodom..
2009. jún. 7. 16:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vágysz rá, kérj kölcsön egy felújítottat, próbáld ki. Menni jó vele (mondjuk a futómű és a fékek érdekesek, de meg lehet szokni), de azt nem ajánlom, hogy sajátként használj egyet. Hacsak nem tudsz kifogni egy restauráltat (amit egyébként kb. a ráköltött összeg feléért árulnak, tehát jobban megéri más által felújítottat venni, mint magad összerakni). Viszont nem mondom, hogy soha ne legyen olyanod. Ha lesz egy használható motorod, mellette második-harmadik-sokadik hobbigépként tarthatsz egyet. Kellő mennyiségű tartalékalkatrésszel és szabadidővel, sok-sok pénzzel és szerencsével élvezetes, jó motor a Pannónia.
2009. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ! főleg a Pannónia P20-ast szeretem :)
2009. jún. 9. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!