Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Na. Én nem tudom. Mit kell...

Na. Én nem tudom. Mit kell tenni, ha a hűtőfolyadék szintje a minimum alá csökkent? Ez a fagyálló ugye, amire rá van írva filccel, hogy -25°.

Figyelt kérdés

Nem az ablakmosó.

Most ehhez én hozzáönthetek otthon? És mit?

Amit a Lidlben látok kannában kék folyadék? Mi a neve? Hogyan keressem?

Vagy a szervízben/benzinkútnál kell kérni, hogy töltsék fel?

Gazdaságos megoldást keresek.


2012. márc. 2. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátölthetsz otthon...

Liedl > Olvasd el mi van ráírva (az ablakmosó lesz)

Vegyél valahol fagyállót és akár töményen is utánatöltheted ami hiányzik, legközelebb ugyanennyit desztillált vízből tegyél.

2012. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elcsesznéd, a benzinkutas segít. Lehet, hogy nem a kúton a legolcsóbb a hűtőfolyadék, de legalább tudja hogy mit, hova és mennyit kell töltenie.


Egy elbarmolt hűtő többe kerülne. Amúgy a jogsihoz ezt is tanítják...

2012. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pagan ***** válasza:
100%
nem kell ám ehhez diploma,ezt 2 es nek mondom,basszus megveszi a lidl fagyállót és utántölt,ennyi...így biztos megmarad a fagyállóság mértéke,de amúgy igen a fele víz fele f.álló a tuti
2012. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pagan ***** válasza:
100%
ja és a kutakon aranyárban mérik a fagyállót,ott semmiképp ne vegyél,tescosat sem ajánlom,ahogy írtad a lidl ben szerintem jó minőségűt találsz,vagy GM még jobb az kapható literes kiszerelésben így még olcsóbban megúszod és az minőségi
2012. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
ok, pagan, de a kérdezőből még azt is kinézem, hogy a 710-es folyadékot akarja majd tölteni... :)
2012. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pagan ***** válasza:
100%
jaja:DD,a legendás 710 es:DDD
2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Van diplomám, és anyagismeretem is, pl. 10m-ről megmondom, hogy hány g-os a papír, vagy mi az oldószer. Szóval köszi, szerintem menni fog :)



Lehet, hoyg a jogsihoz elmondták, de azt 17 évesen szereztem, most meg én 47 vagyok, s az autó csak 1 éves.

van férjem is, de most külföldön, és nem akartam égetni magam :) Amúgy biztos megcsinálná nekem:)

Csak úgy, mondom, egy kérdésről még nem a képességeimet kell találgatni:) - vagy te tudod, mi a pié? Vagy a hól? Mert ezek is köznapi dolgok:)

2012. márc. 2. 19:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy köszönöm a választ! Kielégítő volt:)
2012. márc. 2. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egy női piperecuccos boltban voltam elveszve a mindenféle biszbaszok között, odajött egy eladócsaj segíteni.


Állt ott mellettem egy picit, töprengve nézte amit én, felsóhajtott, rám nézett mély együttérzéssel, és bólogatva ezt mondta:


"Jó bonyolult, mi? Pedig olyan ez nekünk, mint nektek a hatosanya..."

2012. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:))
2012. márc. 3. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!