Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan, hogy egy akkumuláto...

Van olyan, hogy egy akkumulátornak kicserélődnek a pólusai?

Figyelt kérdés
Ugye van az akku és eddig működött az elektronika,de most nem.Felraktam töltőre és a pozitívot a negatívra kellett raknom,a negatívot a pozitívra és csak úgy töltötte.Meg a feszültségmérő szerint is a pozitív a negatív és negatív a pozitív.
2012. márc. 4. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

ez érdekes,akárcsak az én problémám,

van két gömb egymásban,de hogy lehet az,hogy a belső a nagyobb ?

na komolyra fordítva:nincs ilyen mint amit kérdezel

2012. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ilyen. Az akkumulátor felépítéséből adódóan ez nem lehetséges.
2012. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Van, persze, ha a kínai gyárban La Xiao Ping betanított munkás túl sok rizspálinkát iszik, és fordítva rakja fel rá a matricát. Egyébként fizikailag képtelenség.
2012. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:''D Akkor nem értem,hogy mi lehet a gond.:D
2012. márc. 4. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen lemerült hagyományos akksit át lehet fordítani egy komolyabb töltővel, de nem sokáig bírja utána...

Én már csináltam olyant 30 évvel ezelőtt, mert a fater házibarkács töltőjén csak egy csomó jelezte a pozitív oldalt!

:D

2012. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen lehet, de ahhoz 0-ra le kell meríteni az akksit! (pl.: rajt hagysz egy égőt ameddig világít) és utána fordítva teszed fel töltőre.
2012. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a töltés előtt 1 volt volt a 12 helyett és a töltő csak fordítva töltötte.:D
2012. márc. 4. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat meg a 100 Skodas korszakban a dinamok hajlamosak voltak "atfordulni" es a hagyomanyos savas akkumlatorban nem sok "Hatoanyag" volt igy elkezdett a dinamo nyusziteni es miatan sikerult neki atforditani az akkumlatort is onnantol ment egy darabig a dolog mig egyszer nem allitottad meg. A dinamo magaban kepes ilyen csodara :)
2012. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!