Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan, aki teherautóhoz...

Van olyan, aki teherautóhoz van szokva, és nem használja a belső visszapillantó tükröt a személyautóban? A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel. Én alig használok személyautót, és a belső tükröt sosem állítom be, csak a külsőket használom.

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel én is így vagyok. Nem is szeretem a belső tükröket,tolatni is csak a külsőket használom. Csak a trakiba használom a belsőt,ha olyan cuccot húzok,amit azért figyelni kell menet közben.. De pótkocsinál azt sem használom.
2012. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok teherautóhoz szokva. Nagy ritkán vezetek azt akkor is csak ilyen dobozos kis tehert. Személy kocsit viszont napi rendszerességgel és szinte soha nem használom a belső tükröt. Néha-néha tolatáskor, de a mögöttem lévő forgalmat mindig a külsőkből figyelem. Nem tudom miért alakult így, de én a külsőket szoktam meg.
2012. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Belső tükröt csak azért használom,hogy a gyerekre ránézhessek magam mögött..
2012. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs még teherautóra jogsim, de "olyan nevelést kaptam" fatertől, hogy az ő stílusába vezetek, belső tükröt nem nézem, nagy ívbe fordulok személyautóval(szólóban)...

szinte minden utamon ha olyan jön velem olyan aki nem nagyon utazik velem kérdi miért mész ki annyira a kereszteződésbe, és akkor mondom hogy megszokás...

De azt szeretem mikor fater a manuális váltós személyautóval 1-ben 6000-nél eszébejut váltani kell:) meg csak megpöccinti a váltót...

2012. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteget használom a belső tükröt. Kb annyit, mint a külsőket. Pl ha valaki jön mögöttem, akkor abban szoktam rápillantani, nem-e akar előzni, mennyire van rámtapadva, szóval hogy lássam a szándékát.

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy én a külsőket nem használom rendszeresen. Tolatásnál, parkolásnál nem használok csak külsőket, de van tolatószenzorom :)

Teherautót sosem vezetek, csak személyautóról beszélek.

23/F

2012. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kamionozok, ott nincs belső tükör :) Személyautóba azért bele szoktam pillantani.
2012. márc. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mi az a belső tükör? :))))))

Na jó.. Hát van egy dobozos kisteherem, azon van belső tükör, ha szemem fáj valamiért, akkor szoktam használni, hogy megnézzem nincs e benne valami.. Másik ponyváson nincs is belső tükör, tehát nem is használom... Személykocsit ritkán vezetek, de azon se használom soha.. aki utazik velem, baszogat is, ha esik az eső, h miért nem törlöm le hátsó ablakot, nem látni így ki... mert nem használom talán?

28F

2012. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán használom a külső tükröket. Inkább a belső, talán a bal. Parkoláskor szoktam használni a külsőt. Ha motoron ülök, akkor meg inkább a jobb oldalit nézem.(gondolom a belső tükör miatt megszokásból.)
2012. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!