Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális egy 12 éves autónál...

Normális egy 12 éves autónál hogy az ajtók alja kishilyán lerohadt meg a vezető oldalon a padlólemez átrohadt kb egy 10x 6 centis sávban kilátok? Ez azért lenne mert a elöző tulaj nemfigyeltrá? Vagy az ősszes daewoo enyire rohad? Netán csak a tico-k?

Figyelt kérdés
az auto egy kis tico másnak is enyire rohad? vagy csak én jártam igy megvele?

2012. ápr. 3. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyenge minőségű anyagból van.

"Nyugodj meg" rohad az összes! Ez "teljesen normális" jelenség ennél a típusnál.

2012. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kettő egyszerre. Rohadós is meg nem is óvták szegény kocsit a rozsdától.
2012. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem és ha rendbe rakatom hogy tudnám hosszú távon megvédeni a rozsdától?
2012. ápr. 3. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg rendbe rakatni. Drága lenne és ezek egyáltalán nem arról híresek, hogy jó autók lennének. Inkább cseréld le egy normálisabbra.
2012. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lenne pénze másikra akkor lecserélné és nem kérdezné itt hogy mit lehet vele csinálni.Ha "csak" ennyi rozsda van rajta akkor még talán megéri megcsinálni/tatni, utána pedig rendszeres alváz és üregvédelem akkor még egy darabig jó lehet.
2012. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen normális! Nekem is Tico van mindig kíméltem meg minden (esőben, télen nem volt használva, mindig garázsban van) és mégis felületi rozsdás az alja, mondjuk ez még könnyen orvosolható de ha ennyire sem vigyáznék rá akkor már ezis tiszta rohadás lenne. Szoval aggodalomra semmi ok vagy megcsináltatod vagy veszel egy jobb állapotút.
2012. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kis híján. pontos J. és külön írjuk. ja, és hosszú Í.


na, hogy mondjak valamit az autóval kapcs. is:

nekünk pont 12 éves daewoo lanosunk volt, egy kicsit le volt kopva a bal oldali küszöb a vezetőülésnél, de csak a festék, nem rohadt.

volt vele más bajunk elég. 1 év után el is adtuk. amúgy jól ment a kicsike, csak szeretett szervízbe járni. ja, meg 1x leszakadt a kipufogó. :)


add el, inkább vegyél buzukit. kényelemben, presztízsben ugyanott vagy, de legalább nem rohad ki alólad.

2012. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Na idefigyeljetek csúszliszájúak!!!


Nekem 12 daewoo lanosom van és csak a kipufofót kellet egyetlen egyszer cserélni a 12 év alatt rozsda miatt! nekem ne irkájatok hogy 'daewoo az rohad' NEM ROHAD TE ...

2012. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12 éves*
2012. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!