Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda 50R-t vagy Simson...

Derbi Senda 50R-t vagy Simson S51B-t vegyek? Legelső motorom lenne.

Figyelt kérdés
Alapesetben gondolom sokan a derbit fogják javasolni, de mivel ez lenne az első motorom, így nekem az is számít, hogy melyiken könnyebb megtanulni az alapokat, ha esetlegesen taknyolnék melyik sérül kevésbé (illetve melyik sérít engem kevésbé:D). Vélemények?
2012. ápr. 5. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az elején óvatosan, normálisan mész akkor bármelyiken meglehet tanulni könnyen.
2012. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egy 60as évek szintén ragadt fakocka egyszerűségű jellegzetes hangú és a csajok körében gáz formát akarsz és túl sok szabadidőd van amit szerelgetéssel akarsz tölteni, akkor a simson a te motorod.
2012. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simson, ha kevés a pénzed. Derbi egyértelműen, ha több van mivel többet eszik, drágábbak hozzá az alkatrészek, ha kéne
2012. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 16:20

Barátnőm már van, szabadidőm meg lesz nyáron bütykölgetni :). Tehát két szempont kipipálva. Sokat nem szeretnék költeni annyira, tehát szerintem a Simson lesz. Valahogy jobban is tetszik mint a Derbi! :)

2012. ápr. 5. 19:38
 5/10 SeoToX válasza:
Jól döntöttél, hogy a simsont választottad :)
2012. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pucuka69 ***** válasza:
én jó pár éve simsonozok,nem vagyok már gyerek,(43) úgyhogy már csak ezért sem gáz nekem. Semmi bajom vele,egyszerű szerkezet. DE! Ha lenne kicsit több pénzem,biztos a derbyt venném,de semmiképp robeszt. Bár olyanom is volt 5évig,azt cseréltem el szimora.
2012. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy Derbi Senda-t, mert könnyebb kezelni. Jól is néz ki :) Nekem is van egy, én is azon tanultam motorozni. Most veszek nagyobbat, ezért eladom, remélem jó gazdára talál.:)
2012. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tapasztalatból! A Simsonra egy vagyont kell költeni egyfolytába, mert mindig beadja a kulcsot. Szerintem te se szeretnél nyáron 5km-t sétálni a barátnőddel tűző napon, azért mert a vételárból kicsit spórolni akartál. Ha már veszel, akkor megbízhatót vegyél :)
2012. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 laki98 válasza:
Ha lenne rá pénzem Derbit vennék:erősebb gyorsabb mint a Simo.A simson is jó motor nekem is az van.
2012. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a Simson, tudom későn írok de ha valaki látja ezt a kommentet akkor neki csak ajánlani tudom a simsont. Nekem egy Simson S51b-m van. Mindenki azt írja hogy nem megbízható. DE AZ! Csak nem lelakott szart kell venni 50 000-ért. 180-ért vettem a Simsonom 2019.07.04. Ez azért fontos mert ma már túl vannak árazva. De keresgélni kell és meglesz a megfelelő. Derbit meg nem ajánlom SENKINEK. Egy szánkó dombon nem bírt felmenni (nyáron). A Simson-nal 2-esben simán felmentem. És nem az van hogy a derbi 6.-ban megy 30-at míg a Simson 3.-ban 60-at. 4.-ben 70-et. + A Simsonhoz olcsóbbak az allkatrészek. Ha egyszer van egy Normál állapotú Simsonod BÍRNI FOGJA!
2019. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!