Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erre miért nem szóltak a...

Erre miért nem szóltak a rendőrök semmit?

Figyelt kérdés

Ma a 19-es főúton tartottam hazafelé előttem egy rendőrautó ment és egy Audi A6-os kezdett előzni ,de egyből szóval jött mögöttem utolért és már előzött is és a rendőrautót is megelőzte ,majd visszatért a sávjába és vagy 100-120-al hajtott tovább majd megcsúszott vagy én nem tudom mit csinált de a végén 180 fokban megfordult az autó és megállt (megpördült) a rendőrautó meg egy pillanatra villantott a kék lámpájával,kikerülte és továbbment.Aztán visszafordult az Audi és továbbment valamivel lassabban...

Kicsit furcsa volt nekem....lehet valami rendőrhaverjuk volt?Vagy ezt hagyják?



2012. ápr. 9. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az Audikat tipikusan elengedik, elvégre cigányautó. Mikor sofőrként dolgoztam, egy fekete A6-ossal nem állítottak meg. Ugyanazon az útszakaszon egy munkatársam kétszer is járt aznap, egy Skodával, mindkétszer megállították.
2012. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség amit az első ír. Keresztapámnak is A6-os kombija van. Tavaly nyáron húzott haza egy nagy 2 tengelyes futót (legálisan) és utána mentek. Szerbiából hazafele 3X Állították meg a magyarok. Nem tesznek különbséget nagyon. Nekem pl 2 éves a jogsim 1X állítottak meg és azonnal adtak egy 5000Ft-os csekket mert állítólag nem volt felkapcsolta a világítás. Holott amikor mellém állt akkor kapcsoltam tompítottról helyzetjelzőre.... Hiába pofázik az ember ha egyedül van azok meg 2-en.
2012. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fekete és nagy értékű Mercedes coupe autóm van, másfél év alatt 16 megállítás igazoltatás céljából. Szóval ez hülyeség. Azzal az Audi A6-ossal egyszerűen nem törődtek, mert nem követett el bűncselekményt, nem lépte annyira túl a sebességet. Az meg, hogy megcsúszik. Előfordul. A sziréna villogás azt jelentette az esetében, hogy gratulálok fiam, megérte, ugye? Ügyes vagy.
2012. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ditta323 ***** válasza:
Magyar vagy Ingolstadt-i rendszáma volt? Amúgy megállítják az audisokat is. Sőt IN-es rendszámnál, ha nem tudják igazolni, hogy engedéllyel van az illetőnél 800 ezer ft-ra is büntethetik.
2012. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!