Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel F Astra tetőkárpit?

Opel F Astra tetőkárpit?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves F Astrám, sajnos a tetőkárpitot elengedte a ragasztás és csak lóg.. sok videót megnéztem már és arra jutottam, hogy megpróbálom házilag megoldani egy új kárpittal. A probléma ott van, hogy nemtudom milyen anyagot kellene vennem, ha keresőbe tetőkárpitot keresek, akkor csak komplett tetőkárpitokat kapok eredményül.

[link] Például ennek mi lehet a tisztességes neve? :D


2012. ápr. 13. 15:43
 1/6 pagan ***** válasza:
ez elég gány amit berlinkeltél,ezt nem raknám fel:S,menj be egy méteráru boltba vagy ilyesmi,nekem haverom hozott egy nagyon faja anyagot de a nevét én sem tudom,pálmatexxel felnyomtuk,nagyon szép lett,szebb mint a gyári,és odaragadt rendesen
2012. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát csak példaként mutattam.

Köszönöm az ötletet!

2012. ápr. 13. 19:34
 3/6 anonim válasza:
Nekünk is van egy F Astránk, ugyan ez a gond, amit javasolni tudok, h a gyárit kárpitot ne próbáld visszaragasztani, mert az nem hiszem h fog menni. Szerintem is az lenne a legjobb, ha elmennél vmi méteráru boltba és ott olyat találsz amilyet akarsz, a ragasztó úgy is megfogja, utóbbira pedig ne sajnáld a pénzt!
2012. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hétfőn elmegyek és körülnézek, remélem sikerül megoldani és szép lesz :)

Köszönöm a tanácsokat

2012. ápr. 13. 21:24
 5/6 opeles ***** válasza:

Üdv!

A kép, amit belinkeltél Újlaki Misié, ő nagy Astra mágus.

Ismerem, sokat dumálunk a neten.

Keress rá pl. a Vaterán, a Sosekopelclub-on vagy az Opelforum-on és kérdezd meg tőle van-e neki jó tetőkárpitja.

Esetleg kérhetsz tőle tanácsot is, mert az apja kárpitos és ő javítja neki az ilyen problémákat.

Amúgy a palmatex nem jó erre, mert nem elég jól tűri a nyári meleget és újra lógni fog a egész anyag.

A gyári meg nem tudod visszatenni, mert szivacsos és azért enged, mert elöregszik a szivacs.

Le kell vakarni az egészet és újra ragasztani pl. filccel, amit a mélyládákra szoktak ragasztani.

2012. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Üdv mindenkinek!

Tetőkárpitot cserélnék a kombi F Astrámon, szivacsos szövetet sikerlét rendelnem az eBay-ről, de a nagy dilemmám, hogy rendeltem Motip típusú ragasztó spray-t, viszont most tudtam meg, hogy ide hőálló ragasztót kell használni, tudja valaki, hogy ez a ragasztó meddig bírja, mert sehol nem találok róla infót? Esetleg tapasztalat?

2013. szept. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!