Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt-e már valaki Barum...

Használt-e már valaki Barum Bravuris 2 nyári gumit?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni az autómra (Astra g) gumit, és ezt néztem ki. Mik a vélemények, tapasztalatok a gumival kapcsolatban?


Ezen az oldalon elég jó véleményeket olvastam róla: [link]


Várom a válaszokat!



2012. ápr. 16. 18:42
 1/8 pagan ***** válasza:
teljesen jó,nekem 3 éve van elől ilyen
2012. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most találtam egy másik típust is a Barum Brillantist. Melyik a jobb szerinted a kettő közül? Most még eldönthetem. Így első blikkre a Brillantisnak jobban bejön a felülete.
2012. ápr. 16. 19:29
 3/8 pagan ***** válasza:
szerintem azt vedd amelyik neked tetszik mintára,a barum jó minőségű gumikat gyárt,nem fogsz csalódni
2012. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Én is most vettem nyárigumikat. Ez volt nekem is az egyik esélyes. De tetszett a Marangoni Zeta Linea mintája nagyon, így fel is raktam egy kérdést, ki melyiket ajánlja.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__282..

Aztán a végén GoodYear Eagle NCT5 lett. Ugyanilyen árban volt. (195/50R15)

Én itt vettem:

[link]

Korrektek voltak, gyorsan küldték.

2012. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves pagan!


Köszi. Most már csak azt nem tudom, hogy 195/60 R15-öst vagy 185/65 R15-öst vegyek inkább. Azt olvastam, a szélesebb guminak jobb a tapadása, és stabilabb. (Meg árban kicsit drágább) Igaz ez szerinted?

2012. ápr. 17. 12:10
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Az persze, hogy igaz, hogy a szélesebb guminak jobb a tapadása... Viszont, ha jóval drágább, akkor azért az egy centiért nem éri meg megvenni. Általában nem azért drágább, mert szélesebb, hanem mert nem annyira népszerű méret.


Nekem pl 185/55 R15 volt fent, és azét vettem 195/50 R15-öt mert ugyanaz a márka darabonként 6000Ft-tal drágább volt a 185ös méretben...

2012. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló!


Köszönöm. Pont azt néztem, hogy csak 1cm a különbség, de a keskenyebbik jóval (2500 Ft-tal) olcsóbb.

Még egy kérdésem lenne.

A Barum vagy Kormoran Runpro B gumi a jobb? Ha ismered mindkettőt!

2012. ápr. 17. 14:40
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nincs mit.

Ezt a Kormoran típust nem ismerem, de a Barumról mindenki nagyon jó véleménnyel van, és az egy középkategóriás márka. A Kormoran az inkább alsókategóriába tartozik, de azért azt nem állítom, hogy ez a típus rosszab/jobb, mint a Barum, mert nem ismerem.

(gumiteszt.com-on Barum Bravuis 2-ről 910 értékelés van míg az említett Kormoranról összesen 2!)


Én a Barumot venném. Az olcsóbb méretben.

2012. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!