Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szisztok! Az lenne a kéréds...

Szisztok! Az lenne a kéréds hogy most lett 60ccm-es henger gyárilag 50ccmes S51 N típusú simson és hogy a karburátorba mit kell beállítani és hogyan?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

A dűzniket kell kicserélni a karbiba nagyobbra ,mivel a motorod benzinigénye is nagyobb lett a túlméretes hengerrel.

1000 (valahány) forint egy garnitúra..

utána a súbertűt rakd középső állásba. alapjáratot beállítod az egyik csavarral. az kézenfekvő lesz melyik mert csak a gázbovdennél lévő levegő szabályzó lapot tudod vele feltolni. (állítani) A másikkal a benzin mennyiségét.

Több lehetőséged nincs is a karbin.

2012. ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

DŰZNIKET????

Még sose hellottam. Ez milyen szó????

(gondolom a fúvókát akarja jelenteni:))

2012. ápr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen,, dűzni-fúvoka..

Felénk így terjedt el XD Ez van..

2012. ápr. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pl. karburátornál mindkét kifejezést szoktam hallani, viszont ha fényezővel beszélgetek és szóba kerül a felszerelése, akkor nem azt mondja hogy fúvóka, hanem dűzni.
2012. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem és hanyas fúvókák kellenének bele?
2012. máj. 6. 01:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérd úgy hogy a legnagyobb túlméretest :)

Erre általában értenek a boltba..

Nem vagyok nagy simson guru.

De vannak ilyen weboldalak onnan tudsz tájékozódni mekkora a gyári. Na annál nagyobb furatosat nézz. Ez is egy támpont. De szerintem még neten is tudnál rendelni hozzá ha utána keresnél.

2012. máj. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel a 60-as henger gyári vezérlésű, ezért ha eddig 75-ös főfuvival használtad, akkor valószínűleg max egy 78-as fog kellene, de az sem biztos. Próbáld ki a 75-össel, ha kevesel, akassz egyet a tűn lefele.
2012. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nah kipróbáltam amúgy a gyári 72-es (a főfúvóka), vettem bele egy 75-öst és az van hogy nagyon dadog tőle még 30km/h nál is a 72-essel pedig már 20 alatt mondjuk 18nál se dadog. Ja meg a gyorsulása.is jobb a 72 essel. Akkor a 72-es jobb nem ???
2012. jún. 7. 23:53
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy bocs a sok kérdésért csak érdeklődöm. A gyári vezérlés mit jelent?
2012. jún. 8. 15:20
 10/11 morpheus86 válasza:
nekem is 60-as a gép és a gyári karbi van fent, 72-es főfúvókával, annyi csak hogy állítasz a levegőn és az alapjáraton
2012. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!