Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lengéscsillapitók mennyire...

Lengéscsillapitók mennyire befolyásolják a kocsi fogyasztását?

Figyelt kérdés

Tudom hogy cserélnem kell, ne halasszam, cserélve is lesz.

Arra vagyok kiváncsi hogy mennyire befolyásolja a rossz lengéscsillapitó(k) a kocsi fogyasztását?


2012. ápr. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon befolyásolják. Mivel futóműalkatrészek, ezért a gördülési súrlódást tudnák növelni, de ez nem szokott jelentkezni náluk. A kerék ugyan pattog az úton, de nem változik a gördülési ellenállás úgy, hogy hosszú távon érzékelhető legyen a fogyasztásban.
2012. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire.

Esetleg ha nagyon szar, nem mersz vele száguldozni, és kevesebbet eszik.

2012. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tulajdon képpen, ha belegondolok, ha kisebb a kocsi tapadása az úthoz akkor végül is az neked fogyasztásba, megtakarítást jelenthetne, de szerintem az olyan minimális, hogy nem is mérhető
2012. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapig jártam vacak lengéscsillapítóval, főleg városban. Minden olyan kátyúnál, kisebb bukkanónál lassítottam, aztán gyorsítottam, amilyenekkel addig nem is foglalkoztam. Kb. egy literrel fogyasztott többet az autó. Viszont autópályán nem változott semmit a fogyasztása.
2012. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lengéscsillapító semmit, a szoruló kerék és gömbcsapágyak illetve kuplung már annál inkább...
2012. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogadok hogy 12 vagy 16 szelepes motor mi?
2012. ápr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!