Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ tanfolyamra jártam,...

KRESZ tanfolyamra jártam, szerdán lesz a vizsgám. Ma kezdtük el az elsősegélyt. De a következő alkalom sajnos csak 14. -én lesz. Elsősegély tanfolyam közben (! ) is lehet már vezetni? Persze csak ha sikeres a kresz vizsgám.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy értem,hogy ahhoz,hogy autóba ülhessek,nem kell az elsősegély?
2012. ápr. 26. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, akár a forgalmi vizsgád után is vizsgázhatsz. Csak a jogosítványt nem kaphatod meg addig, amíg az elsősegély nincs meg.
2012. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsősegély csak akkor kell ha a jogsit is mag akarod kapni.

De akár ez lehet au utolsó vizsgád is.

(Van olyan ismerősöm akinek minden megvan csak az elsősegély nincs :D)

2012. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jajj.de örülök.:)) annyira elkeseredtem ma..mert vezetni szeretnék minél előbb.*-* dehát május végére kb.úgyis meglesz az elsősegély..és akkor addigra már vezethetek is.:)

köszönööm.<3

2012. ápr. 26. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem múlthó végén lett meg a forgalom, de az elsősegély vizsgám holnap lesz. Jobb minél hamarabb túl esni rajta, ne járj úgy mint én, hogy már rég a kezembe lehetne a jogsi, ha akkor elmegyek vizsgázni...
2012. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj.remélem sikerült a vizsgád én is végeztem már az elssegéllyel.meg is lett.már csak a vezetés fele van meg a vizsga.:)
2012. jún. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!