Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibiza talán alapjárati...

Seat Ibiza talán alapjárati probléma?

Figyelt kérdés

Seat Ibiza 1.6 1994 ABU motorkód



A problémám a következő:


Eddig csak gyorsan ingadozott az alapjáratom.. leállitottam ujra inditottam beált tökéletesen.

Mostmár ingadozás helyett haladok az autóval pl. kettesbő hármasba rakom.. és totállisan ugyanolyan érzés mintha kifogyott volna a benzin mintha nem kapna üzemanyagot. és visszarakom kettőbe ráengedem a kuplungot és nem röffen be ujra hanem leáll.


Egy ismerősöm mondta telefonon probáljam meg az alapjárati szabályozót megtisztitani , ha azzal nem megy akkor benzin Ac pumpa hiba lesz és az sok pénz.


De viszont nem találom ezt az alapjárati szabályzót készitettem egy pár fotót hátha tudtok nekem segiteni hol találom?



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. máj. 1. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értek annyira az ibizákhoz de tudomásom szerint az alapjáratot a gázbowden feszességével állíthatod. Amit én ellenőriznék, az a devander vákuumcső (a fékrásegítőé), ha ez repedt, akkor az gallyra vágja a keverékszabályzást, a motor egyenetlenül jár, fullad ésatöbbi. Ha ez jó, akkor szedd szét a befecskendezőt és tisztítsd ki. Elképzelhető, hogy az gyengélkedik. Szétszedéskor pedig csinálj fényképeket, hogy visszanézhesd, mi hol volt. Remélem segítettem :)

Egy tanuló autószerelő.

2012. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Folytószelep lesz valószínű a ludas. Nekem cserélni is kellett a Cordobaban sajnos.
2012. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!