Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra 1.9 CDTI, Caravan...

Opel Vectra 1.9 CDTI, Caravan Cosmo,15O LE,2OO6-os évjáratú autóról vélemények?

Figyelt kérdés
Megbízhatóságára vagyok kíváncsi,ha valakinek van tapasztalata ezzel az autóval.Kombi változat érdekelne.
2012. máj. 14. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgyhallottam,hogy a Vectra szerepel az ADAC meghibásodási toplistájának első helyén.
2012. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Mondjuk ez nem egy jó hír.....
2012. máj. 14. 12:32
 3/7 anonim válasza:
35%
Hamar meg eszi a rozsda vekony plé böl van csinalva. ennyit tudok hozzafuzni
2012. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél Lagunát! Szebb, jobb, olcsóbb!
2012. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a vectra c jó kocsi, megbízható, de ezek közül szerintem a legszebb a GTS számos teszt van fent a neten is róla, ez a motor amit írt, az a fiat féle, ha jól tudom és a motor benne lévő LE -ők elég jól mozgatják a kocsit, a fogyasztás is kedvezően alakul, van egy fórumok is a vectra c fórum ott a típusról ssok infót talál, itt mindig felmerül a dízelesek és a benzinesek örök vitatémája a fogyasztás és szervízköltségek, mindkettőnek megvan a maga előnye én akkor vennék dízelt, ha nagyon sokat utaznék hisz a szerviz költségek így térülnek meg, benzinest akkor ha rövidebb távokra használom rendszeresn volt nekem ilyennel is olyannal is tapasztalatom,(én privát véleményem jelenlegi autózási szokásaimat tekintve benzines) de ezeket a megállapításokat már előttem sok okos ember is megírta már
2012. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a rozsdáról még annyit hogy én még nem találkoztam rozsdás c vectrával pedig azért láttam már egy párat pl. annyi hogy a motorháztető alu és az alu nehezen rohad :)
2012. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gomzoli ***** válasza:
Csak tájékoztatásul, az 1,9 CDTI Fiat motor. Az Opel készen kapva szereli be a kocsijaiba. Ahogy az 1,3-as CDTI is Fiat, az 1,7-es CDTI pedig Isuzu.
2012. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!