Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak? Nem áll le a...

Mit csináljak? Nem áll le a motorom.

Figyelt kérdés

A 50 es simsonommal ,most értem haza és leakartam állítani de nem áll le. Leszedtem a gyertyakábelt és ment tovább. Elzártam a benzincsapot erre felpörgött.. Fogtam bedugtam a kipufogót egy kezem ügyébe kerülő karalábéval ,akkor meg elkezdte a karbi okádni a fehér füstöt. A fordulatszám valamivel lejjebb ment ,mert nem ordít és hörög meg csikorog olyan csúnyán.

Nem értem mért nem áll le de már erősen idegesít jár egy idelye már. Betámasztottam a fal mellé de kíváncsi vagyok hogy mikor hagyja abba?!



2012. máj. 20. 19:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Gázolajat tankoltál. Amúgy engem hazafele majdnem leborított a Simsonomról 230-nál a Halálcsillag, amikor Darth Vader bevont jogsival vezette részegen.
2012. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Fullaszd le. Beteszed 1-esbe, behúzod a féket és hirtelen ráengeded a kuplungot. Ne járasd csak úgy feleslegesen, mert túlmelegedhet. Egyébként leállíthatod úgy is hogy leszeded a karbiról a légszűrő csövét és befogod vagy betömöd a "lyukat"
2012. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Amúgy jól írja az első, valószínű hogy gázolajat tankoltál. 2. voltam.
2012. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Amúgy írjál majd valamit hogy mi lett végül, mert kíváncsi lettem.
2012. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
én is
2012. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én pancsival jártam hasonlóképp.

Váltó épp szarakodott, alapjáratot akartam állítani csak, erre gondolom a tollatyú felakadt, a motor felbőgött.

Én meg gyújtáskulcs ki, semmi reakció. Gyertyapipa le, semmi reakció...

Aztán benzincsövet lenyúztam, bezabálta az úszóházban lévő benzint és leállt.

És benzin volt benne! Csak valószínűleg egy picit túlmelegedett.

Szóval ha lehet szüntesd meg a benzin vagy levegőellátást.

Vagy ha sebességbe teszed és elkezded csúsztatni a kuplungot is lehet lefullad gyújtás nélkül.

2012. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"A 50 es simsonommal ,most értem haza és leakartam állítani de nem áll le,falnaktámasztottam,gyorsan berohantam a házba,bekapcsoltam a számítógépemet,és feljöttem ide megkérdezni hogy mijé"



Haggyukmá Xddd

2012. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ebből talán annyi igaz,hogy délután babrálta a gyújtását,és


olyan utógyujtást adott neki,ami ezeket a tüneteket okozza..

2012. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Még mindíg megy.

Nem bírom betömni a légszűrőnél a lyukat .mert kinyomja a forró fűst. Megpróbáltam lefullasztani de nem bírtam mert akkor a kereket sergeti 1be és 2be. A többibe nem tudom berakni. Hátsófékkel meg nem tudok fékezni a keréken mert nincs. Szétégett a dobfékem.

2012. máj. 20. 20:10
 10/27 anonim ***** válasza:

Szedd le a banzincsövet, szedd ki a kipofogóból a karalábét és fogd be kézzel (kesztyűben) a szívótorkot.

Ha ezek után se áll le akkor kezd előrről és csináld úgy ahogy ide írtam.

2012. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!