Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006-os SUZUKI SWIFT computeré...

2006-os SUZUKI SWIFT computerén hogyan tudom megnézni az átlagfogyasztást?

Figyelt kérdés
Hello. Akárhogy nyomkodom nem tudom megnézni az átlagfogyasztást. Járó motor mellet a riasztó imitátor-led melletti gombot kell ugye nyomogatni és akkor váltana. De semmi! A gomb működik mert ha folyamatosan tartom nyomva ki tudom választani a mértékegységet.

2012. máj. 24. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Suzuki? Mi viszi rá az embert, hogy suzukit vegyen, sosem értettem.
2012. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves első nem offolni akarlak de vezettél már 2 es swiftet? Ég és föld a régi swifthez képest.

És az visz rá valakit mert "olcsó" fiatal autó olcsó fenntartással.

Kedves kérdezőpedig ugy kellene lennie ahogy nyomkodod pillanatnyi fogyasztás és átlag fogyasztás.

2012. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a Suzuki szidást! Nézd már meg ember, hogy milyen kis benzines autókat lehet venni 1 milla körül, és rájössz, hogy miért vesznek Suzukit. Messze azt éri meg legjobban. Mondom ezt úgy, hogy sose volt, nem is lesz, de maximálisan megértem, hogy miért veszik.
2012. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A suzuki szidás maga egy elvi kérdés. Egyszerűen ciki. Mint ahogy ciki a szandál-fehér zokni, burger kingben a kolbász evés, templomban káromkodás, rózsaszínű ferrari. Kb az a kategória maga az autó mint a toyota yaris. Érzéketlen, érzelemmentes jármű négy kerékkel mely elvisz A-ból B-be. Nyilván nem autób*zik veszik a suzukikat hanem melóbajárós családapák. Nem leszólni akarom, egyszerűen csak elmondtam, hogy mi a baj vele.
2012. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki Suzukival járni, nem érted? Tudod mi a ciki? BMW-vel arcoskodni, aztán sírni, hogy nincs pénz benzinre meg szervizre. Na az a ciki!
2012. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kirobbant vitához elmondanám hogy SUZUKI SWIFT GS DSG AUT.váltós és egyben full extrásat vettünk ráadásul 3 ajtósat citromsárgát, szóval nem az olcsósága, vagy praktikussága, hanem maga a technológia miatt. Volt már BMW,AUDI,VW de csak a bosszúság van velük. Átlagfogyasztást még mindíg nem sikerül megnézni. A fikázó kommenteseknek meg annyit hogy: városban gyorsulásra lever minden német szart. Az autó egy atombomba, motor hangjától az adrenalin a tetőfokára hág.
2012. máj. 25. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Átlagfogyasztást nem computer alapján kell nézni, hanem rátankolással.
2012. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sehogy. 2007-től tud átlagfogyasztást. Addig csak pillanatnyi fogyasztást és károsanyag kibocsájtást. Vagy választhatod az üres kijelzőt is.
2012. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. És ha a kijelző konzolt kicserélem akkor sem lehet? vagy esetleg beprogramozni?
2012. aug. 5. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!