Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.7Dti kanyarodás...

Opel Astra G 1.7Dti kanyarodásnál kattogás hallatszik mi a hiba?

Figyelt kérdés
Amikor tekerem a kormány akkor csinálja és érzem a váltón keresztül a kopogást, recsenést. Ha egyenesen megyek jobbra balra kormányzok kicsit akkor is hallok egy-egy kattanást mi a hiba?

2012. máj. 30. 13:11
 1/7 gomzoli ***** válasza:
Féltengely valszeg.
2012. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kazsemestor ***** válasza:

az lesz,féltengely...

El lehet vele lavírozni még jóideig,de szerintem Gastrához nem vészes 1 másik féltengely ára.Már csak ki kell deríteni,melyik a rossz! :)

A rövid,vagy a hosszú.

2012. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyéb kattogás az nem féltenygely valami más ok?
2012. máj. 30. 17:53
 4/7 kazsemestor ***** válasza:
2012. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csermanek János válasza:

Nekem is volt ilyen. Remélem csak ez! Az a "kutya csontnak"nevezett valami, azt hiyzem stabilizátor rúd??? hívják.

Akkor szólt, ha csak egyik irányba kanyarodtam vele. Ki kell fordítani a kormányt és egy 8 cm rudat kell keresni ami hozzáér a féltengyelyhez.

Ha ez volt írj vissza lecci.

2012. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem mind két oldalra csinálja 10ezer km előtt ki volt cserélve de továbbra is csinálta
2012. máj. 31. 14:49
 7/7 Csermanek János válasza:
Bocsi akkor nem tudom mi lehet ez? Hátrafelé és kanyarodva kezzdte? Kormánymű???
2012. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!