Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F-ben hol helyezked...

Opel Astra F-ben hol helyezkedik el a központi zár vezérlője?

Figyelt kérdés
Gőzünk sincs, hol lehet, de nem akarjuk az egész autót szétbontani, hogy megtaláljuk.

2012. máj. 30. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
reléknél a motorban 75°%.
2012. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyári központizárat a vezérlőegység vezérli ki nincs külön modul. Azt pedig a jobboldali lábtérben van a kesztyűtartó "mögött".
2012. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem gyári akkor valószínű h bal első ajtó küszöb fölött a tetőfelnyitó körül

de sztem ne te buheráld

a villamossági csávó meg ugyis meg tudja pár perc alatt csinálni....

2012. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár 4 éves a kérdés, de nem bírom ki:

1. válaszoló: Még véletlenül sem a motortérben. Még a relék nagy része sem ott van. Minek írsz, ha nem tudod?

2. méghogy nincs, idióta, minek ír ha fingja sincs???!

3. honnan tudod, hogy hol van, ha nem gyári? Ha utólagos, akkor akár a bal hátsó lámpánál is lehet, nem? Agyam eldobom. Minek hozzászólni?


És akkor a válasz, hátha még most is szüksége van rá valakinek: gyári vezérlő (igen, külön vezeérlője van) a JOBB első ajtónál a lábtér jobb műanyagja mögött, a szigetelőanyagot félrehajtva az A oszlop tövében található. Kis fekete doboz, 2 csavar rögízti.

2016. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 OrionThe válasza:
4/4 IGazad van!!! bÁRCSAK éN IS ELŐBB láttam volna a Te válaszod mint hogy fél napig keresgélek a neten és olvasok rengetek félrevezető infót.
2017. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!