Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom s51-es nehezen indul...

Simsonos3 kérdése:

Simsonom s51-es nehezen indul ( kb 7-8 rúgás) viszont melegen épphogy rálépek a berugó karra és megy. Lehet, hogy a gyűrűk miatt, mert túlságosan régiek, elkoptak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg túl kevés benzint kap. Eggyel lejjebb a súbertűt.
2012. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondj még okosakat, kedves előző. A súbertűnél minél lejjebb van, annál kevesebbet kap... Ha keveset kap, akkor éppenhogy feljebb kéne emelnie... De itt tuti nem ez a baj, hozzá ne nyúlj a karbihoz, kedves kérdező!!!


Simson hidegindítása a következő:

-gyújtás nélkül szivatóval 3 rúgás

-ráadod a gyújtást (szivató MARAD), rárúgsz, indulnia kell, 1. rúgásra.

- megvárod, amíg már fulladni akar szivatóval, akkor gázfröccs, szivató vissza, és kíméletes indulás.


Ha ezt betartod, akkor csak tankolnod kell, nem fog csörögni egyhamar, és mindig indulni fog, amikor kell.


Egy 17 éves simsonos srác

2012. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kgpassat ***** válasza:

Az indítás menete helyes, viszont függ attól is, hogy hogy van beállítva a karbi. Nekem pl. hidegen sem kívánja a szivatót (persze indítás előtt meg kell szivatani), de melegen is szépen indul.

Igen, lehet, hogy egy kicsit keveset kap, vagy egyszerűen csak kell neki a szivató. Ezt az látja, aki ott van.

2012. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm!


A helyzet az, hogy immáron 2 éve van simsonom, a simsont úgy vettem, hogy szivató nélkül elindult pöccre, csak télen kellett neki szívató. Az elmúlt hónapban tönkre ment a jeladó és azóta volt ilyen problémám,vettem alaplapot így jó lett a motor is de a hidegen indulás nem változott, meg...

Mindenesetre betartom az általatok írt indítást. Köszöntem

2012. jún. 3. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!