Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja a Babettámnak?

Mi a baja a Babettámnak?

Figyelt kérdés

Kitakarítottam a karbit tankot stb. Összeraktam, beindítom, és alapjárat jó is, jól is indul. Mikor nagyobb gázt adok neki, akkor torpan, de nagyon. Nem is akar menni sehová, mert erő sincs benne. Nagyon sokat idegeskedtem már miatta kérlek titeket segítsetek !

Ha rossz a karbi beállítás, mennyire állítsam? Gyertya szintén nem hiszem, mert másik gyertyával is ezt csinálja.

Benzin-Olaj keverék: 1:40



2012. jún. 3. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Álló motornál húzd be tövig a gázt...Hallasz egy pici kattanást,ez aztjelenti,hogy visszaugrott a szivató alaphelyzetbe...
2012. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bubán István válasza:

Persze nem mindegy ,milyen olajat használsz...

Égesd ki a kipufogót,elvileg jobb lesz,de gyanus a szimmering csere.Kifújhat akár a gyertyánál,a kipugócsonknál,ez iszonyat sokat levesz a teljesítményből.Gázbowden csere...?

Benzinszint beállítás akkor jó,ha a porlasztó tömítésig ér.

2012. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a simsonnal van ilyen problémám de ha már bemelegszik nekem akkor megy rendesen.
2013. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!