Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vlemények Yamaha DT 50 mx-ről?

Vlemények Yamaha DT 50 mx-ről?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy akinek volt azoknak mijen tapasztalatai voltak vele.

2012. jún. 18. 19:50
 1/3 pisssta90 válasza:

Az alkatrész drágább mint az arany, már ez egy nagy hátrány.

inkább egy tuningolt simson, vagy suzuki......

2012. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Akkor inkább egy DT80LC1 vagy LC2.

Nekem is DT80 van, és nagyon megbízható, kényelmes, eléggé magasépítésű motor! A blokkja egy eléggé kiforrt technika, sokat bír. Vízhűtéses,különolajozós. Elektronikailag is eléggé megbízható! Egyetlen hibája a berúgószerkezet, ahol egy fogaskerék ami könnyen elkopik, és eléggé macerás hozzá megfelelőt találni, de akkor is tolásra indul. Átlagfogyasztás nálam 3,5-4 liter városi és országúti használattól függően. Gyárilag 9,5 LE, amit fel lehet tornázni Gianelli kipufogórendszerrel kb 10,5-11 LE-re! Elől tárcsafékes, hátul dob. A neten elég sok a ramaty állapotú, amit 15-20 lóerőnek írnak, de ez kamu! Remélem tudtam segíteni! ;)

2012. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem nagyon jó mert nekem is az van és nagyon jó nem eszik sokat ha nem akarsz minden héten motortszereli akkor ne vegyél tuningolt simsont !!!!!!!!!!!!! dt 50 mx egy jó motor !!!!!!!!!!
2012. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!