Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha mint, szerelesi tanacso...

Zenith kérdése:

Yamaha mint, szerelesi tanacsot kernek, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a kovetkezoben kernem a segitseget. Vettem egy kis yamaha mintet. Dadogott nagy gaznal fulladozott. Kitisztitottam a karbit, utana gyonyoruen huzott olyan igazi kis robogokent viselkedett. Kapot uj benzint uj olajat. Aztan egyszer csak elkezdett megint dadogni. Sot alapjaraton elkezdett csepegni a benzin a karbibol... egesz folyekonyan. Gondoltam megint karbi megint kitisztitottam. Aztan gondolom en a rossz utakon az alapjarat is elalitodhatott, azis elment, azon is "csavargattam". Nos jelenleg amikor beinditom megint omlik/csepeg a benzin a karbibol, es oriasi nagyon durva feher fustot okad a motor. Es cso gazon semmi ereje, alig indul el, ja ez a hangja is melyebb lett. Ezek a jelek alapjan van otleletek mi lehet a gond? elore is nagyon koszonom, es bocsi az ekezetekert, mobilrol irok:)

2012. jún. 19. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Fú hallod, biztos benzint tankoltál? Nem nézlek hülyének, akárkivel előfordulhat, hogy dieselt rak bele. Nézd meg ezt a videót, ilyen fehér füst? Mert itt azzal ökörködnek, hogy simsonnal mennek diesel-t használva.

http://www.youtube.com/watch?v=9Jb6LpswQZQ

0:30 után sasolj.

Légszűrő rendben van? Gyertyakép milyen?

2012. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, karbiban ellenőrizted, hogy szépen zár-e a tűszelep, és akadálytalanul mozog az úszó? Mert az, hogy ömlik a benya, még magas benzinszint mellett sem normális, nálad olyan, mintha semmi sem szabályozná a benzin beömlését az úszóházba:(
2012. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Esetleg főtengely szimering.
2012. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!