Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek 2m alatt...

Milyen kocsit vegyek 2m alatt amiben van klíma és automata a váltója és viszonylag jól néz ki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 18:19
 1/7 anonim válasza:
Hetes Bmw?
2012. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább speciel egy 5-ös BMW-re gondolnék (E39) Esetleg ha nagy, vagy kicsit sportosabbat szeretnél, akkor egy 3-as (E46). Ezek elég sok fajta motorral is készültek, szóval biztos hogy lesz neked való. De E46-ból nem érdemes 2000ccm alatt venni.


Egy 7-es se lenne rosz, de az már tényleg az a kategória, aminek már azért húzós a fenntartási költsége.


Persze van több autó is ami megfelelne neked, csak én a BMW-hez értek, és nem fogok beleokoskodni olyanba, amiről fingom sincs.

2012. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volvo S60: [link]

Mitsubishi Galant: [link]

Honda Accord: [link]

Peugeot 407: [link]

Saab 9-3: [link]

Toyota Avensis: [link]


Azt már mindenkinek egyéni ízlése eldönteni, hogy mi az ami "viszonylag jól néz ki".

2012. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18:48 vagyok


Tényleg, a Volvo-kat én is elfelejtettem. S40/S60/S80, ezek még baromi jó autók, de ilyen keret mellet S60 vagy S80-at vennék.

2012. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondeo vagy Volvo, de csakis külföldről
2012. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Huligáncs ***** válasza:
S 60ast! Bár ha kifogsz egy rossz automata váltóst,a javítási költség elérheti a fél milliót is...most tapasztaltam sajnos...egyébként messze a legjobb kényelem,megbízhatóság,felszereltség,és biztonság terén is.
2012. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!