Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád s miért?...

Melyiket választanád s miért? 2003-as 86 ezret futott 1.3 16v-s suzuki swift vagy 2003 as 79 ezret futott II-es fiat puntot 1.2 a fiat 100 ezerel több a swift nél kb 5 évre tervezek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél mese a futásteljesítmény, amúgy állapotfüggő, konkrét linket is adhatnál esetleg.
2012. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 96os Swiftben van 133 000, és biztos ennyi, mert újan vettük anno, szóval nem kivitelezhetetlen, de gyanús.
2012. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Suzuki ez egyértelmű! Sokkal erősebb,100000 szer megbízhatóbb,az alkatrész ha nagy ritkán kell hozzá az is olcsóbb,és a fogyasztása kb ugyan annyi! Nekem Punto 1 esem volt most meg Swiftem van,és tapasztalkatból beszélek.
2012. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, a Suzukihoz fél nap alatt komplett motort összeraksz bontóból fillérekért. Arra figyelj, nem volt e törött, nincs elcsúszva a motor, nekem kereskedő mondta, hogy ezek között a 16v-s 1.3-as Suzukik között alig van, amit nem törtek, nagyon megy.
2012. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Suzukit!
2012. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Arra figyelj,hogy a puntoból is csak a 16V változatot válaszd.Sokkal jobb mint a 8V ,kevesebbet fogyaszt viszont sokkal jobban megy.

Nekem 16V suzukim van.3 ajtós,ezért hely nem sok van benne.A motorja nagyon jó,papás vezetés mellet városban nem fogyaszt többet 5 liternél.Ország úton 4 liter alá lehet szorítani a fogyasztást.Soha nincs vele műszaki probléma és nagyon jól megy ,11 mp alatt van 100-on.Most vennék autót akkor a sedánt választanám,dupla légzsákkal.

2012. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szvift az 1 fél rakás fos

punto az nagyon jó nekemis az van a világból kivisz

és h mennyit ment teljesen reális nekem 75e-s 03-as szal

és viszonylag jól fogyaszt

hosszab távokra is elmegyek vele de ingázásra van

2012. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 És mennyivel jobb a Punto-d mint az a "fos" Swift? A Swiftek se fognak téged az útszélén hagyni! Fogyasztásilag meg maximum a Smart vagy Matiz veri oda a Suzukit. A Puntoval kb egy szinten lehetnek. Viszont az alkatrész árakban a Suzuki verhetetlen! ;) :P
2012. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

sokkal nagyobb a puntoban a hely

talán kényelmesebb is

ha szerencséd van puntohoz is olcsóbb igaz szuzukihoz meg minden olcsó és olyan minőségű is

ja és hát a felszereltség kicsit modernebb a punto

gondolom nem fullos autót keres meglegyen a 4 kerék kormány motor azt cső :)

2012. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy sokkal nagyobb a Puntóban a hely nem teljesen helytálló! A Punto csak 2cm-rel hosszabb, 7-tel szélesebb és 10-el magasabb (mondjuk ez azért már számít, főleg a magas embereknek). Az ilyen kisautók nem épp a kényelmükről híresek. Pláne hosszútávon! Ami a felszereltséget illeti maximum az elektromos ablakemelővel és CD-s autórádióval lehet több egy Fiatban. Szervó és légzsák már azokban a kiadású Suzukiban is volt.

Attól függetlenül egyik autó sem rossz, csak a sajátunkat jobbnak tartjuk. ;)

2012. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!