Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Mit tegyek? Nem...

Segítség! Mit tegyek? Nem tudom kinyitni a kesztyűtartót.

Figyelt kérdés

Suzuki Ignisemben ma délután nyitottam volna ki a kesztűtartót, és mikor hozzáértem a kilincshez, hallottam, hogy az belülről szétesett, most pedig nem tudom kinyitni. Próbáltam csavarhúzóval is alányúlni de nem tudtam kinyitni. Már olyan idegi állapotban vagyok, hogy mindjárt feszítővassal esek neki. :S

Benn van a GPS-em és a fényképezőgépem is.

Most mit csináljak? Vigyem szakszervizbe?



2012. júl. 21. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nézd meg mennyi a szakszervíz óradíja, és mennyi egy bontott kesztyű tartó (ha szétbarmolnád) amúgy okosat nem tudok mondani
2012. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mehet a pajszer.Vagy óvatosan törd be az ajtaját kalapáccsal, akkor nem barmolod össze a műszerfalat.


Esetleg ha nincs kint az elejében a GPS meg a fényképező akkor fúrd meg a fedelet és vágd körbe dekopírral, vagy ne is fúrd hanem vágd ki flexxel miliskoronggal.


Szervízben sem csinálnak mást,de 8000ft az óradíj és nem sietnek, egy bontott ajtó meg egy ötösből megáll rá.

2012. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na-na! Csak óvatosan! :) Én flexelés előtt megpróbálnám alulról. Tény hogy nincs előttem kimondottan az ignis kesztyűtartó, de nagyjából mind egy kaptafa. A lényeg amit akarok: Anyós ülés full hátrahúz, hogy legyen helyed, behajolsz, és a kesztyűtartót az alsó felfogatásánál (amin fordul, magát a zsanért) kibontod, és akkor talán ki lehet majd akasztani a zárat. Remélem érthető volt! Sok sikert hozzá!
2012. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint belső zsanéros, barmolás nélkül nem lehet kibontani, bár a fenetudja. Majd holnap megnézem a szomszédét.
2012. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, az biztos hogy úgy jössz ki a legolcsóbban, ha veszel egy bontott kesztyűtartót.


Dekóval vagy felxel el lehet vágni pl a zsanérokat.


Fúróval el lehet nyírni a karmokat ha tudod hogy hol van.


De még megpróbálhatod hogy a kesztyűtartó felett egy hatalmasat rávágsz tenyérrel, ha ki van kopva a szerkezet akkor néha így ki szokott nyílni. (nálam pl.: amíg vártam a másik kesztyűtartót, kb csak így tudtam kinyitni)


De csak ésszel, nehogy a GPS-t vagy a fényképezőt tönkretedd. :D

2012. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okosat én sem tudok mondani. Nekem Seat Ibizánál ('97) ment szét a zár, kesztyűtartó meg zárva maradt. Vagy a vaterán, vagy egy boltban vettem hozzá zárat, párszáz forintért, kifeszítés után. Pedig az ritkább kocsi volt, mint az Ignis, Ignishez biztos olcsóbb az alkatrész.
2012. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!