Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a 2013-as évjáratú Ford...

Ez a 2013-as évjáratú Ford mustang társaihoz képest miért ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]



Erről a kocsiról lenne szó, és még kíváncsi lennék hogy mire hazaérne és magyar papíros lenne ez 6millió-s autó ár mennyivel növekedne?


2012. júl. 29. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a "jó" Magyar kormány jól megoldotta a reg. adóval és társaival,hogy ne nagyon érje behozni.És többmindent ki kell cserélni hogy Európai szabványnak megfeleljen, pl lámpákat. Kb mindennel együtt mire magyar papíros lenne az ára 2szer ennyi lenne,bár így is szerintem olcsóbb mint egy új BMW.Az már más kérdés ha szlovák-német rendszámokkal" játszol".

Én eléggé Mustang őrült vagyok, lenne ennyi pénzem, tuti belevágnék és vennék inkább egy ilyet, mint hasonló árú BMW-t:) Ha viszont nem ragaszkodsz a Boss 302-höz ,akkor nézz küröl német oldalakon,ahol egész olcsó a Mustang, Magyar papírokkal kijönne 7-8 millióért akár egy GT is

2012. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!