Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet, ha elgázolok...

Mi a helyzet, ha elgázolok egy állatot, de egyszerűen nincs pénzem orvoshoz vinni?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom állatorvoshoz vinni és otthagyni x ezer forintot.A pénztárcám amúgy is üres,napról napra élünk,adók és hitelek tömkelegében.

Most ilyenkor mi van?

Én elvinném,de NINCS pénzem!

(Az állatos kategóriába nem akartam írni)


2012. aug. 21. 14:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez akkor is olyan létfontosságú kérdés,ha már csak napokon múlik,mikor raknak ki az állásomból,mikor lakoltatnak ki és veszik el a kocsim,mert képtelen vagyok fizetni a hitelt?
2012. aug. 21. 14:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül benned ez a kérdés, vagyis szemmel láthatóan lelkiismeretes vagy, akkor gázolás esetén próbáld legalább a gazdit megkeresni, ő majd elviszi orvoshoz a kutyáját/macskáját. Én biztosan értékelném, ha valaki így viselkedne. A legtöbb autós sajnos továbbhajt, mintha mi sem történt volna, és mire valaki megtalálja az állatot, már nem lehet segíteni rajta.
2012. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 intrepid ***** válasza:
Ha tényleg így állsz, tedd le egy állatorvos küszöbjére, szöngess be, és mondd azt, hogy így találtad. Innentől az állatorvos lelki problémája, hogy meggyógyítja, vagy elaltatja. Lelkiismeretes állatorvos lehet, ha az elaltatást választja.
2012. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dokihoz bevisz, pénzügyi állapot közöl és eljössz. Az orvos csak gyorsabban tud megoldást az ilyen helyzetben.
2012. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen állat! Ha egy kutya akkor szólok a gazdjának és elmondom hogy mi a helyzet! Viszont ha egy Őz vagy vaddisznó akkor megy a fagyasztóba...:)
2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!