Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell ügyelni ha Ford...

Mire kell ügyelni ha Ford Mustangot vásárolunk?

Figyelt kérdés
pl.: alváz rohadása stb. előre is köszönöm
2012. aug. 23. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A fogyasztásra...
2012. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elég régóta gyártják a mustángot, egész a napjainkig. Nem mindegy milyen évjáratot nézegetsz, és azt milyen áron.
2012. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Induljunk ki abból, hogy a magyarországi Mustang tulajok 90% felvágásból vagy kissebbségi komplexus miatt vesz ilyen autót, a maradék 10% meg amerikai autó őrült. Általában nem a 10% tesz fel ilyen kérdéseket, mert fejből fújják a gyári színkódokat, facelifteket és gyártási éveket. Ezt a gondolatmenetet továbbvíve leginkább arra kell odafigyelni, hogy feltegyük magunknak a kérdést: "Mi a lótúrót fogok én kezdeni egy Ford Mustanggal?"
2012. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
hogy hogy mit kezdesz vele? természetesen azt amit minden hasonlo kategóriáju sportautoval, szabadidődben elmész vele örömautozni, stb... gondolod elsem tudod képzelni mire lehet hazsnálni egy ilyen autot.... ha tényleg nem akkor te lelki szegény vagy, és szerintem az sem jobb mint ha legrosszabb esetben akár felvágsz egy ilyen autoval, és másra nem kell
2012. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország,meg az örömautózás...

Igen örülsz,ha fotó nélkül sikerül hazaérned.


Már nem a 80-as években vagyunk,mostmár bármelyik bokor mögött ottlapulhatnak a tányérfejűek,és főleg 30-as táblánál "örömfényképeznek"...

Autós,rettegj! Év végéig 16 milliárdot kell behajtani Viktorbácsinak,hogy legyen pénz a felzárkóztatásra...:S

2012. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Ford Mustang mindenre jó, csak örömautózásra nem, egy használhatatlan nagy batár. Aki örömautózni akar, az Lotust, Porscét, japán, olasz vagy német sportautót esetleg valami kis francia mérgezett egeret, elmegy az öreg VFTS-el rallyzni. Az ár- és fenntartásbeli különbségekbe inkább bele sem megyek.

A Mustang öncélú magamutogatásra jó, hogy a plázacicák megnézzék a pirosnál ki volt az a bumburnyák aki vett magának egyet fütyihosszabbítónak. Mutass nekem olyat Magyarországon, akiről tudod, hogy örömautózásra használja - igen, ők az amerikai autó rajongók, a bizonyos 10%.

2012. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
mutass nekem egy olyat aki az s2000-et örömautózásra használja ennyi erővel, én még azzal is csak a városban korzozni láttam embereket, az neg hogy mindenütt fotoznka hülyeség, sok nem foralmaqs uton nem trafiznak mer nincs értelme plusz ott vannak a hegyi szerpentinek, 1x2x belefutsz az meg belefér. Aki írta hogy nem örömautózásra való a mustang, az gondolom sokat ült már mustang gt-ben mondjuk... jobbak az europai, japán sportautok kanyarodásban, fékben, ez biztos, de azért nem olyan szar egy mustang sem egy 300 lóerős motorral
2012. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az S2000 egy robbanékony kicsi kabrió, a Mustang meg egy nagy lomha vasdarab x literes motorral, elég hülye összehasonlítást sikerült összehoznod. A Mustangnak egyedül a "fílingje" az amit adni tud pluszt, a többi része mind műszakilag mind a felhasználó szempontjából egy fabatkát sem ér.

Nálam kicsit nevesebb brit autós újságíró véleménye:

"By European standards this car is rubbish. Its engine has wasteful, unused capacity that turns fuel into nothing, it couldn t get from one end of a country lane to the other without running out of brakes and it handles like a newborn donkey.

There s more, too. It s got a gruff engine note, its interior has the panache of an Afghan s cave and . . . and . . . and I can t go on. You see, I m running through all this car s bad points but I m afraid my mind is consumed by the bit where I was doing 65mph on the 101, listening to some Eagles on 104.3."

2012. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
tisztában vagyok a mustang műszaki tartalmával, tudom hogy merev tengely laprugóval és stb, és? Akkor is egy élményautó, az s2000-es hondával is tisztában vagyok, ki hasonlította össze a kettőt? Szövegértelmezés nuku? Én mindössze annyit mondtam, hogy honda s2000-es is még csalk városban nyomulni láttam embert, érted? Tehát a kiváló képességű pályára termett s2000-resben is csak a városban feszíteni láttam embereket, ennél érthetőbben nemtudom megfogalmazni a mondanivalómat, sajnálom...
2012. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, itt nem nagyon vannak szerintem bő tapasztalattal rendelkezők Mustang ügyben, szval kérdésedet inkább itt tedd fel:

[link]

2012. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!