Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai autók minősége?

Amerikai autók minősége?

Figyelt kérdés
Én az amerikai autók cím alatt különösen a Ford Motor Companyra vagyok kíváncsi, de GM és Mopar is szóba jöhet. Tényleg iszonyat tré az ott gyártott autók minősége??

2012. aug. 29. 20:22
 1/5 anonim válasza:
48%
Az újabb típusú autóik mindegyik cégnek jók már motorilag. Bár szerintem a fogyasztásra még mindig nem figyelnek oda. Pl egy európai, vagy egy japán autó még mindig jobban megéri.
2012. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, amerikai autók esznek rendesen. De általában azoknak a motoroknak nagyobb a teljesítménye, meg különösen a nyomatéka.
2012. aug. 29. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Regen meg tenyleg hiresen rossz volt a minuseguk a kocsiknak. Megbizhatatlanok voltak, igenytelen volt az osszerakas es ugy egeszeben trebb volt az auto egy japcsi autohoz kepest.

Persze nem ugy kell elkepzelni, hogy menet kozben kiesett a kerek, meg kinyilt az ajto, de ha valakinek pl Hondaja volt, masnak pedig egy Mustang akkor a Ford-os sokkal tobbszor jart atlagban szervizbe es tankolni.


A vilag sokat fejlodott es a biztonsag erdekeben ma mar jobban odafigyelnek a gyartasnal.


Nekem volt japan autom is es van most egy amcsi es sajat tapasztalatom az, hogy a japcsi sokkal precizebben, sokkal finomabb elemekbol volt megcsinalva. Vezetes kozben is sokkal csendesebb, erzekenyebb es jobb fogyasztasu volt mint a mostani. A mostani egy kicsit lomhabb, a kormanyzas nem olyan kifinomult es a karpit illesztesek is hagynak maguk utan kivannivalot, de mindezt a V8as duborgese karpotolja.


A japan auto alkatreszek dragabbak es nehezebb hozzajuk ferni szerelesnel, az amcsi motorhazteto alatt van boven hely, az alkatresz olcso, a felepites egyszerubb, de sajnos surubben kell ala fekudni. Viszont a motorok elnyuhetetlenek, az alkalmi meghibasodasokon kivul ezekkel a "teherauto" motorokkal elmehetsz ezer meg egy kilometert, nyomathatod a legkondit minusz huszon es a verdanak meg sem kottyan az ut (a penztarcad viszont sirva fakad a kuton... :)


(ami az alkatreszarakat illeti az arra vonatkozik, ha az autot az USAban hasznalod)

2012. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ja, amerikai motorok a "nagy űrtartalom, alacsony fordualtszám" elvet követik. A teherautóikról tudom, hogy megbízhatőság #1, a fogyasztás meg egy haszongépjárműnél úgyis nagy...
2012. aug. 29. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrét típust mondj, nem lehet általánosítani. Sok különbség van, ugyanúgy ahogy a japánoknál is.
2012. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!