Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is tapasztalt ilyet? Nem...

Más is tapasztalt ilyet? Nem tudok indexelni körforgalomban, mert ugye a kerék enyhén balra van szedve, amikor jobbra kéne indexelnem. Ha sikerül is, recseg ropog az indexkar-mechanikája.

Figyelt kérdés
Félek hogy taccsra teszem és ezért nem indexelek,mert nem két forint lenne egy új bajuszkapcsoló.

2012. szept. 2. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sohasem tapasztaltam ilyet. Ugyanolyan jól kapcsolható mint máskor. /swift/
2012. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Különös,mert itt is Swift...


-Akkor csak nekem sikerül mindig megtalálnom azt a pontot,amikor a visszahúzó mechanika működésbelépne? -.-

2012. szept. 2. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt már tönkre is tetted :) Egy jól működő kapcsolót akármilyen kormányállásnál lehet jobbra és balra is kapcsolni.
2012. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsónak mondanám hogy nem teljesen igaz amit mondott. ha forog közben a kormány és pont elindul a visszahúzó mechanika akkor van egy pont ahol tényleg nem veszi be vagy reccsen egyet és úgy. Ezzel tönkre lehet tenni egyik autómat úgy vettem hogy balra nem maradt kint az index :D
2012. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ígymár nem érzem totál hülyének magam :)
2012. szept. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!