Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ki használta...

Riki19920 kérdése:

Mi a véleményetek ki használta már kinek van jelenleg Michelin ALPIN A4 GRNX téli gumilya?

Figyelt kérdés

Érdemes e megvenni?

Vagy milyen téligumit érdemes helyette venni?


2012. szept. 3. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pl. szintén Michelin Alpin A4-et használok, ez lesz majd vele a 3. telem. Csak jót tudok róla mondani, nem is ajánlanék mást. Nagyon biztonságosan tudok vele télen haladni, nem csúszik, stabil és jeges úton is nagyon jól helytállt. Pl. mikor volt Budapesten januárban, vagy februárban az a nagyon durván rengeteg hó. Akkor is nagyon jól tudtam közlekedni. Az első télen ezekkel a gumikkal az autómon elnéztem egy kanyart egyik éjjel a hegyekben 90-nél és nem kötöttem ki az árokban. Pedig hátsókerék meghajtású autóm van.
2012. szept. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb téli gumi amit vehetsz.Nagyon jó minden körülmények közt,és emellet a leglassabban kopik.

Esetleg még ezeket ajánlanám:Continental WinterContact TS830,Goodyear UltraGrip 8,Dunlop SP Winter Sport 4D,Nokian WR D3

Ezek mind top kategória.

2012. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!