Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál az egyik biztosíték...

Simsonnál az egyik biztosíték leolvadt, mikor kiakarom cserélni szikrázik, hol testelhet le? . Bővebben lent

Figyelt kérdés
a simsonomon elment az index egyik sem akar világítani, megnéztem és a biztosíték elszállt, és az aksit is leszívta valami miatt, valahol letestel, de elképzelésem nincs mi lehet, megnéztem a gyújtáskapocslónál az elektronikát hátha látok kopott esetleg lógó vezetéket.. de semmi

2012. szept. 3. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááát, akkor az irányjelzők környékén lell keresgélned! Köss egy kis teljesítményű izzót ( max. 5 W, ha nincs mérőműszered) a biztosíték helyére, aztán kezdd el szétszedegetni az irányjelző alkatrészeit. Nézd át a kormánykapcsolót, az index relét, a indexekhez csőben futó vezetékeket. Amikor már nem világít a bizti helyére kötött izzó, akkor megtaláltad a zárlatos helyet!

Leggyorsabb, ha a 4 indexszel kezdesz, mert nem egyszer előfordut már, hogy az izzó volt zárlatos!

2012. szept. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és a tippet, este még próbáltam kidríteni a hiba okát amit úgyvélem megtaláltam:hátul a jobb oldali indexnél az egyik vezeték borítása megkopott, és hozzáér a fémhez, úgyvélem ez a baj
2012. szept. 4. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!