Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú autó lehet?

Milyen típusú autó lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este láttam ezt a kissé leharcolt állapotban lévő autót, megtetszett, de nem ismerem a típust, interneten már nézelődtem, én amerikai gyártmányra tippelnék, de nem találtam választ a kérdésemre. Tudnátok segíteni?


[link]


[link]



2012. szept. 9. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Lincoln-ra tippelnék, csak akkor az az embléma valami egyedi alkotás
2012. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az evjaratban nem vagyok biztos, de 1990-94-es Mercury Cougar van a kepen!

(es az emblema nem egyedi, hanem gyari :)

2012. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#Király Sándor

Lincoln-ra tippelt ismerősöm is ott a helyszínen, én Buick-ra. Amikor szétnéztem itthon interneten, a Buick cáfolva lett, a Lincoln pedig felvetette a kérdőjeleket. A Lincoln Town Car-ra kísértetiesen hasonlít, de a részletek különböztek. Ráadásul a képek 95%-a az 5 ajtós sedan-ról van, a 3 ajtós coupe változatról meg csak a "kocka" féle van.


#2:

A Mercury-t néztem én is, találtam is egy formailag hasonló autót, csak elég hülye szögből volt fényképezve, a típusát meg nem írták a képhez. De most, hogy írtad, valóban Mercury Cougar lesz. A típusnév alapján, meg a körülbelüli évjárattal sikerült jó 90%-osan belőni a kocsit:

Mercury Cougar XR 7, 1988

[link]


Köszi szépen mindkettőtöknek a segítséget!

2012. szept. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!