Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátornál mit jelent az...

Akkumulátornál mit jelent az hogy ca-ca technológia?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ca-Ca.Technológia – Ca-Ag.Technológia:

Kálcium-kálcium és Kálcium-Ezüst ötvözetű akku. Jobban tartják az áramot, tovább bírják a terhelést. Nagyon kicsi a gázképződés mértéke ezért nem veszít az elektrolit szintjéből. Ezeket az akkukat hívják gondozásmentes illetve zártrendszerű akkumulátoroknak."

2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, valami ilyesmi rémlett nekem is. De ez egy autó akksija. Akkor ebben nem ólom van, mert külsőre, súlyra olyan mint bármelyik ólom akksi.
2012. szept. 27. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá a márkájára, biztosan találsz róla valamit.
2012. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát 20 kiló ezüstöt nem fogsz találni benne.. :Amúgy ólom van abba is.. Meg más adalékok is
2012. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 atilis ***** válasza:
Így van, ahogy az első hozzászóló leírta. Nekem is kalciumos aksim van és azon kívül, hogy az autóban van, semmi probléma nem volt még vele. Télen sem, nyáron sem, tölteni még nem kellett. Szerintem érdemes ilyen aksit venni.
2012. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az enyém is most pontosan 10 éves. Most veszem észre rajta, hogy már kicsit lassabban tekeri az indítómotort. Lehet hogy tél előtt érdemes lenne újat venni.

2012. szept. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!