Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan működik a BMW E30...

Hogyan működik a BMW E30 világítás kapcsolója?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom bekapcsolni, hogy a helyzetjelző/tompított fény/reflektor világítson?

Egy házilag készített szöcskébe raknám bele, mert van egy donor bmw, csak nincs aksi se motor benne és nem tudom beüzemelni, hogy megnézhessem, hogyan is működik.



2012. okt. 2. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne akksi akkor minek akarsz bele világítást vagy kapcsolót? De egyébként sok autóban ugyan olyan a kapcsoló.

Nekem e46-ban 3 állású a világítás bekapcsolója + a refi kar

a kormán jobb oldalán.Azt mondtad donor BMW, de ezek meg vannak benne?Ha nincs akkor is be tudod kapcsolni, ha veszel kapcsolókat meg vezetéket.

2012. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocsi kicsit félreolvastam a kérdésedet:)

Ilyen 3 állású kapcsolót bontóba tudsz venni, vagy elektronikai szaküzletbe.Csak az utóbbiba nem tudnak olyat adni ami a bmw-be való.De egy sima 3 állású kapcsoló megteszik, nem sokba kerül.Ja ami még fontos, hogy a kapcsolási áram legyen annyi amennyit az izzók felvesznek.Vagy relézd meg, nem kerülnek olyan sokba ezek, egy ezresből lehet kijön.

2012. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!