Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio II 1.2 autónk...

Renault Clio II 1.2 autónk van és a központi zár csak a négy ajtót zárja be, de a csomagtért nem zárja! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra történt az eset. Szombaton még zárta mind az 5 ajtót, vasárnap meg már nem zárta a csomagtér ajtóját! Tudna valaki segíteni ebben, hogy hogyan lehet ezt megoldani?

2012. okt. 16. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kibontod a vezetékköteget az ajtó felső sarkánál ami átvezeti a kasztnihoz,abban lesz megtörve 1 vagy 2 kábel,azt toldd meg és forraszd össze.
2012. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy ez lehet a gond?
2012. okt. 16. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel az lesz amit az 1. mondott, vagy megdöglött a központi zár motor a csomagtartónál. Sajnos nem ritka a Renault-nál. Én 2 db-ot cseréltem a Kangoo-ban.
2012. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt hol tudnám megnézni, ha a központi zár a hibás? :$
2012. okt. 16. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán van egy /www.franciabonto.hu/ bontó,én Thaliához vettem 2500ft-ért központi zárat,de a vezetékkel lesz a baj nagy valószínűséggel,meg tudod nézni multiméterrel vagy próbalámpával is,lehúzod a csatit miután levetted a kárpitot,hogy kap-e áramot nyitás-zárás közben rámérsz egyszerű,ha nem,vezetékszakadás lesz.
2012. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utánanézek a dolognak!
2012. okt. 16. 23:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmmm, érdekes dolog történt, most megint zárja a csomagtért is... Akkor lehet, hogy nincs teljes szakadás, csak zárlatos valahol a kábel?
2012. okt. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!