Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szép Napot! Mit lehet ezzel...

Szép Napot! Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Http://kepfeltoltes.hu/view/121017/2012-10-17T18-14-45_0_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

2012. okt. 17. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, első körben a linkelést próbáld meg mégegyszer. ;)
2012. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellene próbálni újra belinkelni, hogy mindenki láthassa. Nekem összejött, mert kicsit átírtam a linket, aztán egyből jó is volt.

Ezt a dobot lehet cserélni vagy hegeszteni. Úgy látom, még nincs reménytelenül körbetaknyolva a csőcsatlakozás, ezért érdemes lenne az utóbbit megpróbálni. Drótkefével és flexszel el kell távolítani a lyuk körüli elrohadt lemezmaradványokat, majd szépen a helyére kell illeszteni azt az érdekes szögben álló csődarabot és körbe kell varrni. Meg lehet próbálni laposvasakkal vagy lemezdarabokkal megtámasztani, hogy később ne törjön ki.

2012. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link] itt a jó link

ezt szerintem is meg lehet barkácsolni ahogy a 2.írta de ha 5-10E ért lehet kapni egy dobot (nem tudom milyen autó ) akkor inkább cseréld/cseréltesd ki és akkor biztos jó lesz évekig ,mert barkácsolva max 1-2 évig fogja bírni

2012. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg aszondom így képről hogy nem érdemes taknyolgatni, eléggé megette a rozsda, sanszos hogy csak átégne a lemez, vagy ha sikerülne is akkor 1hét múlva máshol adná meg magát.


Ez ha minden igaz egy régi Tranyó lesz, öt-tízezerért lehet hozzá kapni normális dobot, és levan a gond egy darabig.

2012. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!