Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak mit vegyek?

Első kocsinak mit vegyek?

Figyelt kérdés

Honda Civic 1.5 iLS (japán)

Opel Astra G 1.6



2012. okt. 28. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Japánpárti vagyok, viszont a kettő közül az Opelt ajánlanám. Sok Civicet tuningoltak, törtek rommá. Az Astrát más közönség vette, ott kevesebb az esélye, hogy valami rossz példányba futsz bele. De bármelyiket is válaszd, vásárlás előtt nézd/nézesd át alaposan.
2012. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F Astra 1.4 miért nem jó?
2012. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül az Opelt mondanám.
2012. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogyhogy első kocsinak? csak azért mert első másmilyen kocsit vennél mint ami tetszik? Szerintem a 2 közül is csak akkor vedd valamelyiket ha olyat akarsz.. ne azért mert 'csak' ez az elsö
2012. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az Opelt venném, de természetesen jól nézesd át, elég kedvelt céges autóként
2012. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2 közül én is az Astrat választanám, de japánpárti vagyok, ezért én inkább Nissan Almera-t néznék.
2012. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!