Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Feliciám (1996) van....

Skoda Feliciám (1996) van. Érdemes váltanom egy 98-99-es évjáratú autóra? (Opel Astra G, Fabia Combi) Vagy inkább spórolni és venni egy újabb (2007-2008) autót?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbira szavaznék. Autót ritkán kell venni, de akkor olyan legyen, hogy ne akart 2-3 éven belül lecserélni.
2012. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a meglévő feliciával, hogy cserélni szeretnéd? Én autószerelőként nem értek egyet az előző hozzászólóval, én biztos a meglévő autót tenném rendben, manapság egy ilyen autóhoz mindent kapni, nem is egy vagyon, sajnos az újabb autók bár jól néznek ki meg minden jó rajtuk, egy egy elem javítása nagyságrendekkel többe kerül , mint egy Feliciánál.
2012. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy rakd rendbe a jelenlegi autódat.
2012. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Feliciával semmi gondom,csak tervbe van külföldi munka,kb 1200 km ,és hosszabb távra gondoltam lecserélni egy Opel Astra G-re.Ezért is kérdeztem megéri e váltani egy 99-es autóra.
2012. okt. 30. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Külföldi utakra viszont jobb döntés egy G Astra. Megbízhatóság, kényelem stb. (99-2000 évjárat) Én a Caravan (kombi) verziót részesítem előnyben mivel óriási csomagtere van!


2007-2008 kiadású autót én nem vennék. Ennek az az oka, hogy elég nagy az értékvesztésük egy 11-12 éves autóhoz képest.

2012. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyivel drágább a 2008-as, annyit rá is költesz a 99-esre. Amit nem költesz rá pluszban, annyival meg a végén drágábban tudod eladni. No meg nem mindegy, hogy 4 éves autóm van, vagy 13. Külföldön egy lerobbanás is többszáz ezer ft-ba kerülhet.
2012. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atilis ***** válasza:
Azért a '99 és a 2008-as évjárat között vannak még lehetőségek. Nem vagyok autókereskedő, vagy gazdasági szakember, de szerintem a legjobb ár/érték arányú autók most olyan 2003-2006 évjárat körül vannak. Ha most autót vennék, itt néznék szét. Régebbit valóban nem érdemes, de az is alternatíva lehet, ha rendbe rakod a meglévő autódat. Sokan járnak ki dolgozni ezres Suzukikkal is, azzal is ki lehet menni, és ha már kint vagy, akkor én tuti, hogy kintről néznék be egy kocsit.
2012. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!