Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsival meddig fogok...

Friss jogsival meddig fogok még félni vezetni?

Figyelt kérdés

Nagyon friss a jogsim, a tanárom szerint nem lesz gond, de a férjem szerint rosszul vezetek. Főleg mikor kereszteződésből kell elindulni és kicsit lejt, és gurulok hátra, aztán el kell indulni. A kedves párom leorditja a hajam, hogy ő nekem nem adott volna jogsit.

Létezik, hogy én csak a tanárommal tudok vezetni? Egyedül el sem merek indulni.

Soha nem fogok egyedül vezetni?



2012. nov. 15. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell. Eleinte engem legyorsultak a BKV-s ikaruszok, most meg aggodalom nélkül vezetek.
2012. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A párod azzal segítene,ha nem szólna bele a vezetésedbe.Sok ismerősöm van,aki nem vezet úgy,hogy a férje mellette ül.Legközelebb,ha beszól,tedd ki egy buszmegállónál.
2012. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már én is gondoltam rá, hogy kirakom valahol :)

Szerintem is van még mit tanulnom és jó, hogy van mellettem valaki, aki tud vezetni, de az orditozásával még jobban kiborit.

Még csak ő meg a tanárom látott vezetni.

Lehet, hogy egyedül kellene mennem, vagy beültetni valaki mást. Nem lehetek ilyen bamba hülye...

2012. nov. 15. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván van a férjedben hiba, nem pedagógus típus, de mivel nem is az, nem várható el tőle, hogy birka türelme legyen. Próbálj beszélni vele.


Az azonban jogos, hogy egy idő után mérgesebb. Nem lenne szabad visszagurulnod. Vizsgán ez bukás! Használd a kéziféket. Inkább pörgesd jobban a motort, ha félsz a lefulladástól, aztán majd megszokod az autót.


Az egyáltalán nem megoldás, hogy kirakod a férjed. Meg kell tanulnod vezetni bármilyen körülmények között.


Gyakorolj sokat, és fogadd meg a tanácsait. Ne érvelj azzal, hogy a másik autóval ment, vagy az oktatóval ment, vagy próbálkozol, de nem megy.


Igenis tessék addig próbálkozni, amíg menni fog úgy, hogy a férjed is elismerjen. De ehhez kellő alázat kell. Igaz, kell hozzá önbizalom is, de ha eleve úgy állsz hozzá - mint sokan - hogy én igenis nagyon jól vezetek, megmondta az oktatóm is, aztán ha rávilágítanak egy hibádra, azt nem fogadod el, akkor annak veszekedés a vége.


Sok sikert!

2012. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!