Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 325I SE kombi, automata...

BMW 325I SE kombi, automata váltós,2002-es évjáratú. Vagy Mercedes-Benz E Class E320 CDi Avantgarde, automata váltós,3.2-es motor,2002-es évjárat szintén. Melyiknek lehetnek kedvezőbbek a fenntartási költségei? (Szervizigényesség, stb)

Figyelt kérdés
Szeretnék használt autót venni. Kettőt néztem ki, de nem tudom melyik lenne fenntarthatósági költségek szerint a jobb választás.
2012. nov. 29. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A BMW eggyel kisebb kategória és nagyobb a fogyasztása.

Az E320CDi ( talán) kevesebbet eszik, viszont egy kéttömegű lendkerék vagy egy részecskeszűrő csere bizony 250 000 HUF kezdődik.


Az egyiknél a fogyasztás viszi a lóvét, a másiknál a szerviz.

2012. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...
2012. nov. 29. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen autókból, csak 10 évesre telne neked. Nézz meg más márkákat, ilyen áron, más márkából kapnál akár 4-5 évvel fiatalabb autót is.
2012. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 4165 ***** válasza:

A szervízköltségek a BMW-nél egyértelműen drágábbak.

2002-ben részecskeszűrőt még nem pakoltak a MB-be. A kettőstömegő lendkerék ritka, mert a kézváltós ritka ebből. Inkább wandler, de, ha rendben tartották a váltót, nincs baj. Én a Mergát venném.

2012. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen le van írva hogy 2002-es kocsikat nézett, valószinű nem akar más márkájó, 4-5 évvel fiatalabb autót, mellesleg ami ugyanekkora méretű autó, mint a 3-as bmw, vagy az e merci, az nem annival olcsóbbopelbe, vagy más márkába se. Értsd úgy, hogy egy omega, vagy egy pug 607, vagy egy alfa 166, vagy egy passat, mondeo stb stb
2012. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!