Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zajszint mérés?!

Zajszint mérés?!

Figyelt kérdés
Régen kiálltak a rendőrök mérni a járművek zajszintjét, aztán ha meghaladt 1 szintet, meg is büntetett. Már egyáltalán nem látni ilyet, de minden 2. autón sportkipufogó van, gondolván a sok idióta, hogy hú de menő ezáltal.. Erről mi a véleményetek?
2012. nov. 30. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Idegesítenek, hogy léteznek. Ott vannak még a cigányok, az alacsony fizetés, a rossz életszinvonal, magyarok széttartása, politikusok. Csupán egy közös van bennük. Nem lehet ellene semmit sem tenni. Meg kell várni, míg felnőnek, aztán leszerelik. Persze addig felnő az újabb generáció, akinek megint ez lesz a menő és így tovább. Nem tudsz mit csinálni. Szájba nem tudod verni az összeset, mert akkor meg börtönbe kerülsz.
2012. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Műszakin valami 90dB fölött ( asszem ) már nem mehetne át. Haver 1.7-es Renault 19-ese nyom 130,6dB-t. 1,5 utcára lakik, ha elindul, akkor azt hallom xD
2012. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló igazad van :(

2. válaszoló, hát igen, ez zavar engem is, a baj meg éppen ezekkel van, mivel a haverod haverja meg megmutatja, hogy az övé nyom ám 140-et is, vagyis addig csűri-csavarja, ameddig nem.. Te meg már a TV-t csutka hangerőn nézed este 8-kor, mert kint ezekkel nem lehet mit csinálni! :P

2012. dec. 1. 01:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező ott vannak még a nagyon magas árak és a közutak iszonyat rossz minősége, a baromi drága benzin, meg adók ellenére. Nekem igazából ezek a hangos kipufogós suhancok eltörpülnek a többi probléma mellett. Had csinálják. Én se voltam mindig 100-as, voltak hülyeségeim. Mint mindenki másnak. Biztos neked is. Nekik ez, hát jó. Addig jó míg csak ebben látnak fantáziát, nem az erőszakban, rablásban, gyilkosságban! Tudod itt mindenki szarból akar várat építeni. Sok tuning suzuki, meg régi 20 éves BMW, régi tragacs hondák, de hang az fontos. Meg ködlámpa.
2012. dec. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg a tuning Ladák :) Kiélik magukat persze, de az árak már nyugati szinten vannak a boltokban, de a kultúra?
2012. dec. 2. 01:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az árak valóban nyugati szinten vannak, csak a fizetések nem!!! Kultúra pedig magyarországon nem létezik! Sem közlekedésben, sem másban!
2012. dec. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!