Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az ilyesmirő...

Mi a véleményetek az ilyesmiről? Motoros betöri az ablakot és kirabolja az autóst a dugóban

Figyelt kérdés

[link]


Szubjektív véleményem az, hogy megérdemelte az a motoros. Veletek történt már hasonló? Hogy lehet ez ellen védekezni? Ebben a baromi hidegben iszonyú pofátlanság az ilyesmi.



2012. dec. 11. 18:31
1 2
 1/17 Takumi ***** válasza:
36%
MAximálisan megérdemli az ilyen kötsög. Az a vicc, hogy még aki kergette azt fogják jól megbüntetni.. Úgy lehet védekezni, hogy értéket nemhagyok ülésen se csomagtartóban Lerakom lábhoz vagy ha csomiba rakom akkor magamra zárom az autót.
2012. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is nagyon kiváncsi vagyok mit kap érte az, aki elütötte és ezzel megölte. De biztos nem akarta, csak elkapni maximum. De persze a jó magyar törvények miatt majd kap csomó évet gyilkosságért......
2012. dec. 11. 19:14
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Én is motoros vagyok, de az ilyen vadbarom seg*fejek miatt néznek le minket.
2012. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Ez már jó 25 éves lopási módszer, még Sziciliában meg Palermoban gondolták ki hogy, így egyszerűbb és jobb is rabolni, először üzlet embereket céloztak meg, drága mobilt, órát kaptak ki a kezéből, csuklójáról

Kicsi a lebukás veszélye, és soha nem ismernek fel jó esetben

2012. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Napkiraly ***** válasza:
36%
szerintem ezt érdemelte, név nélkül fogják elföldelni. Én kitüntetném a nőt a hősiességéért
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Miféle emberek vannak itt? Gyilkosságért sem adnak sehol halálbüntetést Európában már sehol. Egy rablással nem is lenne arányos. Ha szándékos volt a gázolás (amit bizonyítani kell), akkor kapjon csak a hölgy jó sok évet! Mihez vezetne az, ha mindenki magához ragadná az ítélkezést?

Megérdemelte. Írjátok. Jó, akkor mit kapjon a gyilkos?

2012. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Takumi ***** válasza:
66%
Gratulálok annak a pár majomnak aki 32% ra értékelt. Majd kirabolnak egyszer és meglátjuk mit csinálsz. Igenis megérdemelte... Ha elkapják kap max pár hónapot és csoki. Kezdi előről.
2012. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted a kisebb értékre elkövetett rablással arányos a halálbüntetés? Szabálytalan előzésért helyszíni főbelövés? Csokilopásért gályarabság? Gratulálok!
2012. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Takumi ***** válasza:
59%
Kisebb érték?? Mivan ha egy sokszázezres Macbookot lop el? Kitudja, hogy mi volt a táskában lehet pár ember havi fizetése. Neked mi a kisebb érték? Nyilván megérte utána menni. Az más kérdés, hogy csóró motoros ha burul akkor esélyes, hogy meghal/lebénul stb. Gondolom ezt is mérlegelte mielőtt felült a motorra.
2012. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Napkiraly ***** válasza:
45%
sajnos ebben az országban a többség így gondolkodik, el lehet menni ha nem tetszik
2012. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!