Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adagolós dizel autónál mindig...

Adagolós dizel autónál mindig ugyanaz a hengerben lévő izzítógyertya megy tönkre. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az izzítógyertya minőségtől függetlenül tönkre megy.

Porlasztócsúcsra gyanakodtunk...



2012. dec. 18. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden dízel adagolós, ezt nem kell külön leírni. Válaszolva a kérdésre, én az olajra is gyanakodnék...
2012. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem minden dízel adagolós,ltezik VP lektronikus adagoló is,nagy nyomásúszivattyúis common railnél,PDTDI-nél a PD elem maga állítja elő a nyomást,csak egy kis tandemszivattyú közvetíti neki.

Kérdésedre válaszolva ellenőrizd próbalámpával medig izzít,10-12mp a normális,illetve ki kéne venni azt a porlasztót és megnézni rendesen dolgozik-e,nem-e sokat szállít,illetve becsöpöghet.

2012. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jót nevettem. Ha ennyit értesz a dízel autókhoz, inkább e válaszolj lécci!!!

Minden dizel adagolós??? common rail rendszerű autókon már keresve sem találsz adagolót, de nem baj.

Az olaj nem fogy belőle, szóval szerintem nem az okozza.

2012. dec. 18. 21:07
 4/8 A kérdező kommentje:

Az izzitás időtartamával nincsen gond, egyébként hagyományos elő kamrás dízelmotor,(békebeli)

a porlasztót még nem szedtük ki...

(az előző választ pont egyszerre küldtük el:))

2012. dec. 18. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A "békebeliekre" gondoltam! nem a PD meg CR-re te! okos
2012. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A porlasztófúvóka befecskendezési képe valószínűleg nem megfelelő, a nyomása sem. Gondolom le van égve az izzítógyertya vége, úgy mintha "leharapták" volna.
2012. dec. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:
Már írták, porlasztócsúcs "pisil"
2012. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a porlasztót még nem néztem, de megfogom. Egyébként az izzítógyertya tönkremegy, nincs a gyertyán égésnyom.
2012. dec. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!