Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok:...

Melyiket választanátok: Suzuzki Swift vagy egy pár évvel idősebb Opel Astra?

Figyelt kérdés
Miért? Suzuki 95-ös, Opel 93-as.
2009. aug. 28. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Astrát választanám. Azért mert egyszer mentem a régebbi swifttel 90-nél úgy éreztem nem stabil. Volt egy 95-ös Corsám kb.140-nél éreztem annyira stabilnak mint a swiftet. Szerintem jobb anyagból van az Astra, igaz rohad de vastagabb lemez. De ez csak az én véleményem.
2009. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
1. válaszoló: minden kocsit ugyanolyan vastag lemezből csinálnak, csak a merevítés más...
2009. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Az Astrát én is erősebbnek gondolom.

Tudod, mint a viccben: Két ember dolgozik a Suzuki gyárban. Az egyik hajtogat, a másik ragaszt :)

2009. aug. 28. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a swiftet választottam.(én is e kettő közt vaciláltam :)egy 99 es swiftet vettem 350-ért kizárólag a fenntartása miatt,gazdaságosabb mint az opelnak nekem ez volt a döntő.
2009. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
11,48 Na ilyet hol hallottál hogy minden autó ugyanolyan vastag lemezből készül? Na az biztos hogy a merevités sem mindegy.
2009. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 martinka000 válasza:
79%
attol függ mennyivel idöseb az astra , am tuti astra mert a suzuki egy halom kotu.....ASTRA , Sőt OPEL, mindörökké...ennyi
2009. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én meg nem a kort nézném hanem a futott KMet...

Mert egy 93as astra jóesélyel lehet egy papáé, vagy mamáé, akik békében nyugszanak, viszont a 95ös (már második) szériás suzuki a tipikus pizzafutár autó, és abból bizony én még nem találtam megkímélt állapotút..

(tudom a g astra volt a magyar autóklubb kocsija, meg a rendőrségé is...) viszont azok közül jobb esélyel fogsz ki egy kevesebbet futott, jól karbantartott példányt amivel nem lesz bajod.


(a 95 ös 2 genes swiftekről meg kíméljen meg az atyaúristen!)

2009. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt kár volt megkérdezni.

PERSZE HOGY AZ ASTRA!!!Nekem volt már 1000 ccm3 Suzukim.Neki csúsztam /télen/ egy villany oszlopnak és olyan kár lett belőle hogy nem tudtam volna megfizetni ja és sz*rr* ört az eleje!!!Mondjuk Astrám nem volt de Kollégámnak volt egy 2 es GOLFJA.Pont a vezetői oldalról mentek bele és mondjuk a két ajtaja meg a küszöb szétment de egy karcolás nélkül szállt ki.Suzukival nem biztos hogy ilyen szerencséje lett volna.

Szóval inkább a Német autó vagy bármi más!!

2009. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából swift de egy dolog miatt nemajánlom azpedig az utasbiztonság.Nagyon törnek a suzukik.Láttam már sok törött suzukit föleg swiftet.Kis koccanás és szétmegy fullra.hello
2009. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!